Temat: nerfy i buffy
Zobacz pojedynczy post
Stare 06-03-19, 08:24   #8
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

gralem do 40 lvl 2h pozniej zmienilem na dual, bylem alchemikiem, lecz nekromanta czy elementalista tez ma za malo leczenia by zrobic cokolwiek sensownego, po prostu za duzy waste, oraz za duzo obrywa. Wiekszosc osob doradza grac 1h do 50 lvl i pozniej sie przeskillowac na 2h jesli sie wiaze z tym przyszlosc, oraz najlepiej byc duchem by zminimalizowac waste na leczenie. Mozna oczywiscie nekro isc i wysysac hp, jednak tracimy czesc kontentu zwiazana z nieumarlymi stworkami... mozna ofc chodzic z siocherem, lecz przy liczebnosci serwera ciezko dopasowac sharing by sie to oplacalo. Gralem rycerzem na 3 edycjach, to ze sie tym nie chwalilem to druga sprawa, wina byly resety bo po kazdym mialem dluzsza przerwe, oraz zaczynalem nieujawniajac sie kim jestem. Rycerzem gram z zamilowania na roznych OTS czy w real, a skillowanie to wazny element gry, do mojej opini ze duchownego-ele przesadziliscie mozesz sie dowalac, lecz spojrz w statystyki ilu jest ktorych rycerzy, cyfry nie klamia, jesli nie masz czasu na obserwacje, dzialaj na statystykach, jesli ich nie masz to najwyzszy czas wprowadzic cos co takie dane do analizy wam da, bo sluchanie sie garstki wybranych graczy serio odbija sie na kondycji serwera.

I prosba, nie pisz mi wiecej ze odrobina szacunku wplynie na sluchanie opinii bo tylko utwierdzasz mnie w przekonaniu że podlizywaniem wplywa sie na balans profesji. Może odrobina ciętej krytyki przyda Ci się kiedy ktoś pisze odmienne opinie, bo kubeł zimnej wody może ugasi rozgrzane od nadymania ego, a zwróci uwagę na to że coś jest nie tak, szczególnie że jak sam stwierdzasz nie masz czasu, a ja trochę go poświęciłem na wysłuchanie opinii sporego grona graczy: byłych, nowych, starych potencjalnych czy utraconych możliwe bezpowrotnie.
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."

Ostatnio edytowane przez Medalikarz ; 06-03-19 o 08:33
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem