Temat: Propozycja moze jednak angielski?
Zobacz pojedynczy post
Stare 22-09-17, 17:31   #16
Goferczarnegozla
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

Zaczne od konca
Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post

Dupeczka was mocno musi boleć, że was potyrałem i nawet nie będziecie mieć okazji, żeby się odegrać :********

ELLO

DOMINANDO 4EVER PÓKI GRAM
Fakt poexpiles 6 dni gdy wiekszosc ludzi nie miala nawet czasu zeby zalozyc postac i wyjsc z licoru troche im zajelo wbicie lvla na mw i skonczyla sie twoja gra mimo prawie 40lvlowej przewagi to niezle dominando

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
I special na końcu do goferka, czym ty jesteś, że do mnie pyszczysz? xD Walnąłeś rage quita na poprzedniej edycji bo mag chujowy, a jest najlepszy xD
Wystartowalo destiny 1x rate medivi a jak dobrze wiesz dla mnie 7.4>all zreszta sam narzekasz na maga elementaliste ktory to ma duzo wiecej mozliwosci combowania na pvp czy to znacznie szybszego expienia z gfb a na poprzedniej edycji byl to knight ots nie oszukujmy sie (no zwiad jeszcze byl op na pvp testy kpiro vs sd jasno to pokazaly)

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Na tym bugu wbiłem zdecydowanie mniej expa niż wy. Nikt nie wiedział jak to działa. Chcecie wiedzieć czemu wyjebałem tak z lvlem? Zrobiłem prawie wszystkie misje, włącznie z rohinamem i nawet bękartem solo :*. Znam te misję na pamięć.
Wydaje mi sie ze najwiecej na tym bugu skorzystala osoba ktora do ostatniej minuty na nim expila nie sadzisz drogi kolego? Prosze nie rob juz kurwy z logiki

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Mag słaby na 80-150? Haha. Mag to najlepsza profa, zdecydowanie op w porównaniu do każdej innej, wiem bo grałem wszystkimi. To wy płakaliście na magów, ja podziwiałem, jedynie czary ele są bezużyteczne.
Mag jest ZDECYDOWANIE najmocniejszy do tego 80-90lv az inne profesje beda mialy mozliwosci PG (z profitem nawet) czy odblokuja swoje skille/bronie mag zyskuje przewage na expie/pvp dopiero pozniej na ok. 150lv gdy ma wystarczajaco hp zeby zmienic expy i sd zacznie sie dobrze skalowac

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
40 osób skilluje pod depo? Naucz się liczyć, max 25. Co każdą edycję w pierwszy tydzień, dwa, tyle osób tam skilluje. To jest panowie, taki krąg, który zatacza koło, a wy jesteście na tyle głupi, że nawet tego nie widzicie xD
Dobrze wiem ile osob kreci sie po depo czy skilluje jest ich zdecydowanie wiecej niz na poprzednich edycjach sam przeciez tez musialem te skille wbic na poczatku co nie?
Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post

Polecam sprawdzić Wasze deski, skoro waszym zdaniem zabijałem tylko 30lvle.
Ok to zaczynamy ostrzegam bedzie dlugo a na liscie brakuje osob ktorzy po 3-4x dedach na krasnalach przestali grac a nie ma ich w top 100

Wszystko pieknie udokumentowane jakby ktos chcial moze policzyc sredni lvl graczy ktorych zabijaliscie jakbym mial dostep do listy dedow graczy ponizej top 100 to obstawiam ze nie bylaby to cyfra +30

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Jeszcze się chłopaki nie nauczyli uczyć na błędach, okej. Na poprzedniej edycji sytuacja wyglądała odwrotnie niż teraz, i co długo biliśmy się na poprzedniej edycji? 2-3 akcje? Jeśli to wgl nazwać akcjami, 6v10 xD
Jakos ja inaczej zapamietalem poprzednia edycje miedzy innymi tak ze dopoki nie podkladaliscie sie 24/7 byly 2 do 3 akcji dziennie potem zrobiliscie noob chary/wyexpiliscie sie jak nie mielismy punktow i znow byly akcje wygladaly tak
1. wbijacie skulle zabijajac 1-2 osoby od nas
2. my sie gatherujemy wycinamy was odpalamy skulle
3. wy podkladacie sie kapciami 40-50

patologiczny sposob prowadzenia wojny no ale skuteczny przyznam wam racje latwo jest walczyc z przeciwnikiem ktory nie moze wam oddac (bo wbije 15 punktow a potem 30)
Goferczarnegozla jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem