Temat: Klan Sauvage
Zobacz pojedynczy post
Stare 25-09-14, 11:16   #13
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
Jak dla mnie słabe, od tak powstaje sobie drzewko które według ciebie jest magicznym wejściem do osady elfów (elfy to stworzyły, czy jak i po co?)
Podobnie jak ze studnią na Bekalelu.
Nie pisałam tego detalowo tylko ogólnie. Wedle mnie to mogło powstać dzięki elfom, a równie dobrze można to zmienić na budowanie miesiącami. Nie widziałam, że z każdej propozycji ogólnego zarysu misji muszę się ze wszystkiego tłumaczyć. Dalej, może jeszcze napisać dialogi, questlogi?



Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
A skąd oni wiedzą jakie lekarstwo jest potrzebne, magicznie się dowiedzieli w jaki sposób został zraniony smoczy jeździec i co mu dolega?
Eh. Logiczne, że skoro wracasz od smoczego jeźdźca i jesteś po rozmowie z nim to powiesz w siedzibie co się dzieje, jak został ranny, gdzie bla bla. Chyba, że ranny jeźdźca był niemową? Napisałam już że może wykonać to tylko doświadczony alchemik. Mam napisać znów szczegółowo: od jeźdźca idź do siedziby -> porozmawiaj na temat lekarstwa -> nie kombinuj sam bo po co, tylko napiszemy że musisz odwiedzić alchemików -> odwiedź alchemików -> porozmawiaj o lekarstwie -> zdobądź składniki z potworów X, Y (przewidywany czas zdobywania 5 godzin) -> wróć z expa -> jeśli jesteś alchemikiem stwórz sam lekarstwo, jeśli nie poproś innego gracza -> zanieś lekarstwo rannemu jeźdźcowi. ? Litości, trochę wyobraźni.



Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
Nie widze sensu czemu bez outfitu mamy zgarniać o wiele większe obrażenia, po prostu mamy outfit = nie atakują nas, nie mamy = atakują, proste.
Jak to mówi profesor z mojej uczelni: nawet bezsens ma swój sens.
Ty nie widzisz sensu, ja tak.



Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
Wiadomo, że można się domyślić, ale zdanie jest źle ułożone i brzmi jakby to chodziło o jaja naszego jeźdźca ^^
Naprawdę nie chce mi się zdania rozbierać na części i tłumaczyć. Zresztą to jest poważnie takie istotne?
Zatem: odnajdujemy w klatce dwa jaja (jaja nie są smoka, bo to samica ani też jeźdźca bo ma je przy sobie) i smoka naszego rannego jeźdźca.


Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
Według mnie sama historia jest słaba a sposób w jaki wykonuje się quest jest nie ciekawy i nudny, tyle ode mnie.
Ok, dzięki za opinię. ;) Każdy ma prawo mieć swoje zdanie.
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.
negrula jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem