Temat: Klan Sauvage
Zobacz pojedynczy post
Stare 25-09-14, 10:15   #11
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

Ehhh...


Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
No jakby jeździec był bez dwóch jaj to by było coś nie halo, ale można było pominąć ten szczegół. O.o

Sorry, ale to zdanie mnie troszku rozbawiło.
Zatem przeczytaj je raz jeszcze i odpowiedz sobie czy zdanie dotyczy jeźdźca czy smoka. Jak uznasz jeszcze raz, że jeźdźca to czytaj do skutku.



Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Nagle wyrasta drzewo i jest zamieszkałe przez elfy? O ile magia pozwoliłaby ustawić drzewko to jednak drabinki, osada, itp. potrzebowałyby czasu na wybudowanie.
Nie napisałam nigdzie, że osada powstała od razu tylko że WEJŚCIE na nie powstało w jedną noc. -> Na najbardziej zielonych terenach Neolithu pojawiło się ogromne drzewo.

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Wśród jeźdźców nie ma medyków, czemu to oni wymyślają lekarstwo i to na bazie krwi Złotego Smoka? Jeźdźcy kochają smoki i nie kazaliby zabić tak rzadkiego okazu. :<
I znowu nie napisałam, że oni wymyślają/tworzą lekarstwo tylko, że alchemik. -> Jak się okazuje może je uwarzyć tylko doświadczony alchemik z bardzo rzadkich składników + smoczą krew ze złotego smoka.

I też nie napisałam, że oni każą zabić smoka. Idąc dalej, jeśli trzymać się Twojej wersji, że niby Jeźdźcy tak chcieli to skoro są tacy dobrzy to dlaczego trzymają w siedzibie smoczych jeźdźców smoki w klatce, a po drugie, skoro je tak bardzo kochają i niby patrolują tereny to dlaczego pozwalają aby gracze zabijali bezkarnie smoki?
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.
negrula jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem