Zobacz pojedynczy post
Stare 03-08-14, 14:38   #13
Shidar
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 35
Domyślnie

Cytat:
Napisał Czorny3303 Zobacz post
To z tego, że mając shared z w/w arkonem, mógłbyś już na małych lvlach chodzić na mega stwory i diametralnie szybko się wyexpiać... Wam na prawdę przeszkadza wbicie tej 1/3 różnicy poziomu że nawet to chcecie spierdolić?! Ja zawsze miałem w tym jakąś mobilizację "ach, muszę wbić ten 120, co by mieć shared z trannitisem, ach, muszę wbić ten 180lvl, żeby móc chodzić na share z Uruborosem, bo jego tapen jest wspaniały itd". Redukując to, od najmniejszych lvli będziemy chodzić na mega expy i wyexpianie się na małych poziomach będzie jeszcze prostsze...
Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? Ael ma taki sam DMG jak nie lepszy niż Arkon ,więc jeśli mogę iść gdzieś z Arkon i expć , to tym bardziej mogę z Ael'em. I zasadniczo zwiad mi raczej kradnie exp niż dodaje, bo ma DMG w jeden cel, a mój exp polega na lurowaniu wszystkiego co się rusza i uderzaniu z wave.
I zrozum, według koncepcji administracji "lvl nic nie znaczy" ,więc co z tego ,że ktoś będzie szybko je zdobywał? DMG nie zależy od lvl ,więc jakie to ma znaczenie ,czy ktoś ma lvl x ,czy y?

Po to proponuję też zachowanie obecnego systemu ,do 100 poziomu ,aby nie wyexpiać momentalnie noobcharów

edit2. Zresztą na "mega potworach" jest słaby exp i chodzi się tam jedynie dla loota. A takie piaskowe to spokojnie może bloczyć 120 lvl ze sio. I czemu tylko mowa o tym co w drużynie zyska taki ~100lvl? Skoro on dostanie 500k/h w shared to oznacza ,że te 200/300 lvl tyle samo stracą (zakładając ,że ten 100 jest jedynie na doczepkę ,żeby go szybko wyexpić).

Ostatnio edytowane przez Shidar ; 03-08-14 o 14:50
Shidar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem