Zobacz pojedynczy post
Stare 13-07-14, 20:34   #5
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

@mikeleplacido, to wszystko miqłoby się tyczyć End Game, chociaż dobrym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie również takiego czegoś na low lvl. Pisałem głównie z myślą o hlvl ponieważ z tego co mi wiadomo Mag nekro na low lvl potrafi na pvp sciagnac kogos na bułe. A tiery czarów dałyby nowe możliwości taktyczne a tak jak pisałem ciężko byłoby w ogóle je podnieść.

@beta, masz rację z tym, że takie rzeczy sprawdzają sie w gracz 3d ale nie jest powiedziane, że i tutaj nie zrobiłoby to furory... oczywiście musiałoby to być dopracowane. Więc nie wykluczajmy tego tylko dlatego, że jest to gra 2d. A z tego co mi wiadomo są prace nad nowym silnikiem i może na nim wyglądałoby to dużo lepiej? :-)

@Mcree, co do czarów to oczywiście tiery dawałyby Ci jakiś % większe leczenie a będąc duchownym otrzymywałbyś dodatkowe bonusy. Np po uleczeniu się dosłownie 0.1 sec dostawałbyś 10% mniej dmg i bonus aktytowałby się raz na x uleczeń. A co do areny to naprawdę strasznie mi się podoba i nie rozumiem dlaczego jeszcze nie została wprowadzona... Tron, należy Ci się pochwała i duży respect za tą mapkę... :O Przypomina mi trochę 'castle wars'. :-)
RubSon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem