Zobacz pojedynczy post
Stare 17-10-18, 15:57   #18
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał Exoreniuss Zobacz post
Obecnie jakieś 70% moobow potrzebuje reworku i jest to po prostu fakt . Ja nie wiem jak idąc na górskie trolle expic w 3,4,5 może tam być fajnie . To samo hydry - dodatkowo strzał w kolano jeżeli chodzi o zabranie expa z nich. To samo kosciane, robił tam ktoś jakieś wyprawki w 3-4 ? Umarłe mnichy? Upiory w drużynie? To wszystko jest do poprawki i to po prostu przyjmijcie do informacji i zacznijcie coś z tym robić



Ty jak i twoja capa drużyna chodzi z miksturami robionymi na 100+ alchemii ,że wszędzie zarabiasz czy o chuj chodzi . Dajcie mi dostęp na test serwer -poproszę 2-3 osoby i zacznę testować te wszystkie respy obalając te wasze mity super expienie w drużynie. Skoro kurwa na locie x2 i expie x2 ludzie na sezonowym mieli chujnie z grzybnia wybierając się na wspólny hunt to tak kurwa na comunity jest przepięknie!!!!!

Gadałem z kumplem i wiem czemu macie tam waste, nie trudno o to expiac na sd, puginalach i miksach maga XD

Magowie robia pociski na potach przed huntem, i wszyscy latamy na Izaakowych miksach mocy, no może zielek na maga.

Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem