Temat: Błąd APO
Zobacz pojedynczy post
Stare 17-12-18, 17:55   #22
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Nie mam opcji, daj mi link dostepny dla mnie od reki to przyznam Ci racje, na stronce jest tylko nowy klient.

Jeśli powiesz mi że mogę mieć pewność że po zrobieniu scr będzie zwrot to będe go robić, do tej pory staram się jak najszybciej zalogować po wyskoczeniu błędu. Może najlepszym zapewnieniem jest to że chodzę na duużo słabsze stwory i tylko przy takim errorze mogę paść bo wymaga to paru sekund bez całkowitej reakcji by mnei te storzenia zabiły, a to występuje tylko wtedy...

Gdzie jest stary klient??? Link?

I znowu zlewka, kurde jestem nowym gracze, gram od momentu jak się pojawił nowy klient, nie mam starego poza jakąś zbugowaną wersją przejściową, na stronie nie ma innych klientów poza nowym. JAk wy chcecie mieć graczy nowych jak zlewka totalna, a tylko włażenie do d... starym graczom. Już przy wcześniejszym zgłoszeniu pytałem się czy mam robić scr czy się logować jak najszybciej bo wystąpieniu błędu, że nie ma starego klienta na stronce. Czy ty czytasz co się piszę bo ja o jedno pytam, a odpowiedź tylko nic nie mogę zrobić.
Medalikarz jest nieaktywny