Zobacz pojedynczy post
Stare 02-07-18, 10:03   #50
sebastianix
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 191
Domyślnie

Tez dorzuce swoje... selbo colens merv itd dali wam kilka lat dobrej zabawy i emocji do tego praktycznie charytatywnie. Nie kojarze zeby byl kiedys temat w ktorym by za to podziekowal. Dzieki ziomki. Komu by sie chcialo cos eobix za 0 wdziwcznosci.
Dwa. Wine za to ze serwer padl ponosza zarowno gracze jak i tworcy. Przez wieczne placze o balans i pvp serwer zamiast rozwijac mape fabule its. Ciagle robil na nowo balans. Co gorsza balans byl zawsze zmieniany totalnie. Zamiast robic drobne korekty.
Serwer i balans sa akutualnie ok, da sie grac. Gracze w wiekszosci przestalli grac po oswiadczeniu ze gra nie bedzie dalej rozwijana i to chyba byl glowny czynnik.
Jeszcze co mi sie nie podobalo to brak staminy. Wiekszosc starych graczy juz pracuje i w ostatniej wojnie nie bylo szans na nadgonienie mlodszych graczy i gra pvp skonczyla sie w ciagu 2 tygodni bo rozniva w lvl byla do nie odrobienia. Pamietam jak prosilem wtedy o stamine bez odpowiedzi...
Altaron nie wroci. Bo nie ma motuwacji na tworzenie go i gracze nie sa warci poswiecania dla nich czasu. Bo i tak odplaca sie placzem i brakiem wdziecznosci.
Pozdrawiam moja stara gwardie :)
__________________
Sprawdź ten flow, mam w sobie go na 100%
Skąd? Skąd się wziął, to nieokiełznane moce
sebastianix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem