Zobacz pojedynczy post
Stare 01-02-22, 16:46   #14
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał Astero Zobacz post
Zacznijmy od tego , że ty nigdy nie dotrwałeś do mety 200+ to chuja o niej wiesz , chcesz reworka tych dwóch spotów zabierz im wrażliwość na mrok i energie wtedy poprawiaj exp/drop .

Mag będzie dużo tankował na każdej tibi tak jest , a ty zwiadowca na 80 lvl jak zabijałeś 70 maga na kapcia nic nie mówiłeś i był dobry balans XDDD
ale ty masz upośledzenie w stopniu zaawansowanym jednak. Jak ja docierałem na metę 200+ czy to na tibi czy na pierwszej edycji to ty na gówno papu mówiłeś. Jak na 80lvlu waliłem maga na hita to gdzieś pisałem, że to jest dobry balans? Ty się czasami zastanów nad swoim rozdwojeniem jaźni proszę XD

Najpierw pucujesz się do nas na początku otsa i chcesz wbić na discorda by z nami grać a potem po miesiącu grania neutralności wchodzisz do exorit i zaczynasz jakieś najazdy robić w moim kierunku.
Oj jak się cieszę, że szybko twój nick na globalu dorwę. Czuję się z tym wyśmienicie XD
Mówisz, że ja nie znam się na mecie 200+ to powiem ci tylko to, że ty padając jakieś 50x na tym swoim magu od potworów nie potrafisz grać w tą grę i też nie wiem po co się w takim wypadku wypowiadasz jeżeli idziemy w takim kierunku XD ez zniszczony

Ostatnio edytowane przez Exoreniuss ; 01-02-22 o 16:52
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem