Zobacz pojedynczy post
Stare 09-06-14, 21:26   #11
NinjaArabStrateg
 
Avatar NinjaArabStrateg
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 54
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrondil Zobacz post
A co się stanie jeśli wbijemy max zręczności i założymy itemy z bonusem do niej max można 36+osiągnąć. Wtedy dmg jak wygląda?

W takim razie robie chyba reset pn i gram bronią 2h, skoro dual ma być na słabe moby -.-
O! Zapomniałem! Tabelka do 250 dodana!

Cytat:
Napisał Mcree Zobacz post
Jak wbijemy max zręczności to możemy pisać swoje spostrzeżenia w osobnym temacie. Ninja nie jest jasnowidzem i nie stworzy algorytmu "jak byś wtedy bił" ponieważ nie idzie to jednostajnie i liniowo.

Reset PN i gra bronią 2h jest również Twoją indywidualną sprawą i ta debata nie powinna się tu znaleźć.
Akurat w tym wypadku "algorytm" jest co prawda niejednostajny, ale ślicznie liniowy =***

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
to wszystko jest ze wzoru który kiedys ktoś podał, z któego obliczyłem, że przy 250 zręczności mamy tylko 20% kary do obrażeń
Wzór z którego korzystasz jest już nieaktualny. Zmienił się w ostatniej łatce

Cytat:
Napisał Adrondil Zobacz post
Gram nim bo lubie, ale jak slysze że dual jest do bicia slabych mobow to niedobrze mi sie robi. Ja wnosze tylko o odrobine godności dla duala, bo to w praktyce sie nie sprawdza co opisał założyciel poradnika. A hity z odes rago sa żałosne jak chokera.
Ciągle narzekasz i narzekasz i narzekasz. Pomyśl przez jedną krótką chwilę i popatrz na tabelkę. Obrażenia z duala mogą być praktycznie 2x większe niż bijąc 1h. 2h się zesra i będzie ziemię żarł, ale nie osiągnie takiego pułapu. A dodatkowo dual może se założyć tarcze i od czasu do czasu coś zbloczyć. No cóż. MOAR TEARZ PLOX
NinjaArabStrateg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem