Zobacz pojedynczy post
Stare 26-08-13, 18:40   #38
Arkadiasz
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 57
Domyślnie

@Leon
Czerwie powinny być od lvlowania. Krasnale są od zarabiania.

Cytat:
Napisał eloelo320 Zobacz post
Zmiana expa co za idiota to wymyślił.
Lepiej dajcie jakieś expy drużynowe na 100-170 lvle a nie daliście 3 respy na 250+ i myślicie że wszystko jest ok.
Ale teraz pomyśl logicznie. Wprowadzą takie respy drużynowe na 100-170 lvl ale taki 200-300 solo/we 2-3os. mógłby dać tam radę, co by tylko przyśpieszyło lvlowanie, a zamysł jest taki, by było coraz ciężej wbijać poziomy.

Cytat:
Napisał Ellegon Zobacz post
Jak dla mnie zmniejszenie expa i jednocześnie zwiększenie życia będzie idealnie gdzieś od wiecznego pokutnika (wg. listy na wiki) - exp -20 lub -25%, a życie zwiększone o 30% i macie idealne utrudnienie dla wyższych lvl'i. Niektóre zmiany dropów by się przydały lecz wiele jakby nie patrzeć jest do niczego (bo chcecie to pod siebie). Jedną z najlepszych propozycji wg. mnie podał Attax.

ps. No i nie wszędzie macie wychodzić na plus; muszą być gdzieś expowiska, gdzie stracicie tą kasę.
Ja byłbym tylko za zwiększeniem życia potworów lub tylko zmniejszeniem expa o te 20%, przy czym należy pamiętać o nowych graczach, którzy najbardziej w tedy ucierpią.

Cytat:
Napisał Kleikk Zobacz post
Zmienić te wszystkie potwory na których zazwyczaj teraz pusto jest... Olbrzymów z tego co sie orientuje są conajmniej 4 respowiska, przy czym siedzi max 1-2 osoby na tych północnych w stronę bekalelu i 1 osoba na ankardii.. można by zmienić resztę tych expowisk na jakieś niewiem.. polskie potwory ? Moze słonie/tygrysy, które mogłyby być odpowiednim expowiskiem na 50-80 lvl ?
Trolle twardziele powinny widzieć niewidzialnych.
Kiedyś już pisałem o olbrzymach z krańca zachodniej strony mapy...
Jaki low lvl bd chodził połowę mapy gdy ciągle się słyszy o tym że wojna, że abitańczycy koło miasta, że ciężko odrobić tutaj cokolwiek...

Byłbym za tym aby przywrócić 60 expa za czerwia. Kiedyś był to idealny potworek do expienia na low lvlu.

Cytat:
Napisał neccoz Zobacz post
Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post

Skorpion w takiej postaci jakiej teraz jest, strasznie przypomina tego z tibiozy.
Moja propozycja, to dodać kilka większych sztuk i zrobić jakieś nowe pustynne expowisko na taki 100 poziom.
+1
+2 razem z nowymi terenami pustynnymi :D

Ostatnio edytowane przez Arkadiasz ; 26-08-13 o 18:52
Arkadiasz jest nieaktywny