Temat: Problem War mode
Zobacz pojedynczy post
Stare 01-10-17, 14:52   #13
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał Uwolniona Mysl Zobacz post
Rudy, nie czaisz. Wytlumacze ci. Przyjecie warmoda to jest dla nas stryczek. Wytlumacze ci to na swoim przykladzie, nie mam zbytnio czasu wiec latam 50 kapciem, takich ludzi jak ja jest wiecej, jedni nie maja czasu inni nie potrafia expic. Bierzemy wm i juz jest gg dla tych wszystkich kapciow na low lvlach bo wpada dwoch gosci po 50+ i on musi umrzec no nie ma chuja, ze spierdoli. U nas w teamie nie ma takich trolli bagiennych ktorzy nawet nie umyja zebow i potrafia grac od 16 do 10 rano, szacunek, mnie wykurwia z butow po trzecim refilu. Nawet luffy wykazal zrozumienie, ze zeby walczyc trzeba miec czym, po tobie sie tego w sumie nie spodziewalem, ale zobacz sobie na top 10... :D gdzie byles jak na tamtej edycji mielismy swoje 5 minut a wy odmawialiscie?
Lordzie ,na poprzedniej edycji jedyne swoje 5 minut mieliscie na poczatku serwera gdzie bylo was prawie 2x wiecej, w dodatku 80% waszego teamu to magowie. Po tygodniu role sie odwrocily, bo nasi zwiadkowe wbili lvle a wy dostawaliscie wieczne wpierdol. Po 2 miesiacach dominando stwierdzilem, ze dalsza gra nie ma sensu( tak jak 50% naszego teamu) . Nie mieli comandera wy wrociliscie bylo was 2x wiecej, wygraliscie 2 -3 akcje i wielkie "dominando" z waszej strony, po czym serwer upadł . Zobaczymy jak bedzie teraz bo z tego co widze, bedzie to samo co na last edycji. Mam nadzieje ,ze poszukacie dodatkowych 10 osob bo bez oporowo. Pozdro
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem