Zobacz pojedynczy post
Stare 14-02-12, 18:46   #7
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał jasiek50 Zobacz post
z bólem przeczytałem xD
jak to powiedzieć, pomysł mi się podoba, aczkolwiek podejrzewam że strasznie by to pomieszało... gospodarka by się zawaliła, po za tym tak jak nergula napisała: to miała by być kolejna subprofesja którą każdy mógł by mieć czy wliczała by się do tych 4 aktualnych?
bo jeżeli ta druga opcja to wykluczało by z zabawy osoby z lvl 50+

co do rusznikarstwa... mamy bomby, czyli można było by iść tą drogą... świat idzie do przodu naukowcy namiestnika ciężko pracują nad nową bronią potrzebną do walki z najeźdźcą :)

edit: zastanawiałem się długo zanim napisałem i odpowiedz się tyczyła pierwszego postu :)
Własnie ten pomysl rozruszałby gospodarke teraz nikt nie skupuje np pajęczny, materiałów innych niż białe, np samoródków złota ktore potrzebne byly by do pozyskania zlotych nici , guzików wszystkie takie "dupelere" zyskaly by na wartosci. Również broń biała zyskała by na wartości spadł ci runiczny miecz? super Rycerz bedzie mógł go przekuć na coś o wiele mocniejszego.

EDIT : Kto z was ma problem ze sprzedaniem nowych toporów np żylety , smoczego tasaku itp. Wasz problem sie tu kończy z tych broni byloby mozna pozyskac cenny metal chociażby lub rzadką rekojeść

Dodałbym jeszcze że Kowal - Rycerz mógłby naostrzyć broń np na 1000 uderzeń dmg + 5% oczywiscie do ostrzenia potrzebny byłby kamień ścierny którego można pozyskać z górskich trolli :)

Ostatnio edytowane przez Attax ; 14-02-12 o 18:58 Powód: kowalstwo
Attax jest nieaktywny