Temat: Reset
Zobacz pojedynczy post
Stare 13-08-18, 20:22   #37
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Cytat:
Napisał jaca8822 Zobacz post
Wam to znaczy komu? (ludzią z n pvp których olałes?)
przeniosłeś postacie które na starcie były w plecy ze skillami i pnmi.
Ludzie z n pvp przestali grać zostałem tylko ja i karmelka a to dlatego ze w chooya ich zrobiłeś.
I problem jest tylko Ty go nie widzisz albo nie chcesz wiedzieć.
80% osób obecnie grających kupiło lvle a Ty nic nie robisz.
I nie pisałem o usunieciu obecnego pvp.
Wam, którzy tak bardzo chcecie serwera n-pvp, a który w moim mniemaniu jest uboższą wersją c-pvp właśnie o element pvp, który w obecnej formie zagraża w stopniu minimalnym lub nie zagraża w ogóle chcącym spokojnie grać.

Znów wracamy do tematu "olałeś ludzi z n-pvp przenosząc ich postacie" - ile razy jeszcze? Była sonda, dyskusja, użyte argumenty - już zapomniałeś? Ja wiem, że to był krok trudny i dla wielu krzywdzący, ale zauważ, że jedynym alternatywnym wyborem było pozostawienie serwera n-pvp beż już żadnych aktualizacji więcej z powodu niekompatybilności i otworzenie drugiego, nowego serwera pvp. W praktyce rozdzielenie marnej garski graczy na dwa serwery i powolna lecz nieubłagana śmierć serwera n-pvp, na którym pozostało by kilka największych zapaleńców. No jeśli to nie jest pomysł podyktowany pod daną grupę to już nie wiem co nim będzie.

Ludzie z n-pvp wcale nie przestali grać, a przynajmniej nie jest tak, że zostało Was dwóch - ostatnich potępieńców, najbardziej poszkodowanych, walczących z uporem osła o serwera, który nie ma obecnie prawa bytu!

80%? A czemu nie od razu 90 lub 100? Powołujesz się na dane statystyczne - w porządku, teraz czekam na potwierdzenie użytych liczb. Prawda jest taka, że wyjąłeś je z kapelusza, byłyby pasowały pod wykreowaną przez samego siebie wizję - słaba droga walki słownej ze mną.

Musimy się umówić, że największą bolączką globala jest wbity na wm exp, ale gdybym tak pozbył się tego problemu to nie pozostaje żaden sensowny argument stojący za resetem serwera, oprócz zwykłej chęci zaczęcia od nowa "bo tak", ale to już zapewni serwer sezonowy, czyż nie?

Zaczynam chyba jednak rozumieć... chcesz nowy serwer, bo sam się pozbyłeś swojej postaci sprzedając ją na exp, tak?
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem