Zobacz pojedynczy post
Stare 08-06-14, 14:04   #25
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

A ja to widzę w systemie dungeonów... :-D Zbiera się ekipa, wybierają się na bossa i za wykonanie dungeona exp, loot oraz PN. Takowy dungeon moznaby wykonać raz dziennie i wybierałoby losowego bossa. Coś ala Dungeon Finder w innych grach. Wiem, ze Altaron nie kopiuje pomyslow dlatego moznaby to odpowiednio zmienic, popiescic i zrobic z tego swoj autorski system. :-)
np. Wybieramy się do Łowcy Przygód, u niego zapisujemy sie jako dps, healer, tank. Kiedy odpowiednia liczba ludzi sie zbierze o odpowiedniej porze dnia rozpoczyna sie losowanie ekip na roznego rodzaju respy bossow. :-) Wiem, ze skrypt bylby trudny do ogarniecia ale bylby to ciekawy pomysl moim zdaniem... :-) Mogloby odbyc sie 12losowan dziennie, kolejno co godzine od 10-22. Mysle ze taki system odpowiednio dopracowany rowniez rozwiazal by problem z grozbami... :-) Ekipa bylaby losowa wiec tez bylby potrzebny ze tak powiem ogar. :-D No i oczywiście wylosowanym moznnaby bylo zostac raz dziennie oraz raz w tygodniu na tego samego bossa, chyba ze inaczej by to rozpracowac... :-)

Pozdrawiam,
RubSon
RubSon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem