Zobacz pojedynczy post
Stare 30-05-14, 22:57   #55
Badyl Bamber
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 16
Domyślnie

Nie rozumiesz o co mi chodzi to ci podpowiem :)
Przeczytaj swoj poradnik, potem swoje posty pod nim i znowu swoj poradnik.....ogolnie poradnik ok ale potem w postach przeczysz sam sobie.
W tym wypadku ciezko to mi ciebie zrozumiec jak piszesz A potem B a potem B przeczy A.
Czesto uzywasz stierdzenia ''wykorzstac w pelni'' zaczynam sie wachac czy wiesz co znaczy w ''pelni''. Piszesz o potrzebach sily aby w ''pelni'' korzystac z kazdej broni nawet od 1 skila wladania, potem o ''pelnym'' wykorzystaniu skila.......
reasumujac twoje wypowiedzi przy 100 skilu 1h w ''pelni'' wykorzstam katane , ale majac przy tym 100 skil sily a 10 skil 1h w ''pelni'' i wykorzystam rowniez elficki miecz :)

I nawet blednie interpretujesz to co rzekomo mysle :) pisalem jaki skill wladania bronia jest potrzebny aby zadawac normalne obrazenia skoro jest podane przy jakim skilu przestanie mi dmg rosnac.
Ale ty pewnie wiesz co i jak. Nie jak pelno graczy ktorzy spelniaja wymogi sily na lepsza bron a bija duzo slabiej niz ze slabszej. Dziwne, przeciez w ''pelni'' ja wykorzystuja
Badyl Bamber jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem