Zobacz pojedynczy post
Stare 14-11-14, 06:57   #9
Nemek
 
Zarejestrowany: Lut 2014
Postów: 14
uśmiech

Cytat:
Napisał Windykator Zobacz post
pozwole Ci mnie zrozumieć.

Arteron ma 200 zręki, uj wie ile to wbijał, ale zakładamy, że legalnie

Ja mam prawie 190 zręki, wbijałem w uj, ale legalnie (akurat tą postacią)

Dostajecie klejnoty

Zakładam postać na licorze i nawet nie zauważycie jak wbije 200 zręki, bo 110 to ja miałem łowiąc na licorze ryby! 90 pnów? hm, fakt, w cholere jak za 200 zręki, gdzie na mainland koszt 100+ to po 20 pn za poziom dochodzący do cholendarnych ilości na które już nawet nie patrzyłem od 130 w górę, bo wydały mi się śmieszne, a teraz jestem na expie to nie powiem Ci dokładnie ile kosztuje awans ze 187 na 188.

Jeżeli damy Wam klejnoty to z miejsca sto osób zrobi na licorze 200 zręki, wbije kamienie i zasra mainland super przedmiotami. Już rozumiesz o co mi chodzi? : )
Owszem rozumiem cie ale szybko ci powiem ze tak nie bedzie nie masz co sie martwic klejnoty wypadaly by rzadko jak ( zestaw mysliwego )pozatym watpie ze ktos by zdobywal lvl i tylko zrecznosc pakowal widac ze nie grales na licorze i nie wiesz ze lvl jest na wage zlota doslownie sproboj zdobyc zestaw mysliwski , gladiusy , korbacz , szczerbiec zabij pokraka

Cytat:
Napisał Windykator Zobacz post
W takim razie moje posty są kolejną gównoburzą i weźcie sobie te kamienie. Tylko nie wiem po co Wam one na licorze : <
Mamy itemy z wnekami wiec klejnoty tez powinny byc czerwony zycie ,zolty daje predkosc, zielony klejnot zwieksza obrone a jest wazna na licorze pozatym bylo by to dla nas urozmaicenie gry
Nemek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem