Zobacz pojedynczy post
Stare 24-09-13, 16:11   #129
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał 85985 Zobacz post
Widać słabo grzebałeś jak poszukałem w googlach 5 min i znalazłem Altaron. Czym większy lv tym więcej całego doświadczenia. Spadek doświadczenia liczy się % od całej liczby. Czyli czym więcej doświadczenia tym więcej spada. Logiczne chyba prawda? A dlaczego masz spędzać więcej czasu niż inni żeby to nadrobić? Chyba to logiczne, przykład z życia. Nie chciałeś się uczyć to na starość musisz nadrabiac. Na początku Altaronu grało po kilkaset osób. Kilkaset osób znalazło kiedy Altaron startuje ale Ty jakoś nie bardzo... I kto tutaj jest kretynem?
Dalej ty, a dlaczego uważasz, że akurat te pare lat temu szukałem jakiegoś otsa? Może w ogóle nie szukałem, to jak miałem znaleść, może wtedy nie grałem w ogóle w tibie, albo nie zainteresował mnie altaron, a teraz kiedy chce sobie pograć jak normalny gracz to jestem pokrzywdzony.

Cytat:
Napisał 85985 Zobacz post
Spadek doświadczenia liczy się % od całej liczby. Czyli czym więcej doświadczenia tym więcej spada. Logiczne chyba prawda?
To również pokazuje jakim jesteś kretynem. Przecież napisałem, że jeżeli nabije taki lvl jaki aktualnie mają h-lvle to będą mnie obowiązywać takie same zasady ze spadkiem expa, tylko, że mi nabicie tego lvla jaki aktualnie mają oni zajme o wiele dłużej, kurwa czytaj ze zrozumieniem, albo nie wiem co...
A DO TEGO ja teraz expiąc jeżeli zgine strace więcej niż te h-lvle ginąc na wcześniejszych zasadach.

Cytat:
Napisał Kr92 Zobacz post
Pisałem i napiszę jeszcze raz, ta wasza "ELITA" mając poziomy takie jakie wy macie teraz,czyli dolny przedział, miała nie dość, że trudno z pieniążkami (nie BYŁO URBANA!!!!!!), to i expowisk dobrych BARDZO MAŁO, pomarzyć mogliśmy o górskich,czy rekinołakach. Pisząc, że mieliśmy 1,5x łatwiej mijasz się z prawdą. Łatwiej stało się od niedawna i nie było to dobre. Mając dobrą ekipę z która możesz pójść expić nie będziesz narzekał, stad te wasze HLVLe nie płaczą. Przypomnę, NASZE 150LVL WBIJALIŚMY BARDZO MOZOLNIE, BEZ SUPER EXPOWISK, dopiero później mieliśmy z górki.
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam ;|
Nie wszystkie h-lvle zaczynały na początku gry, mogły zacząć grać na tych łatwiejszych zasadach, więc również mieli łatwiej, pozatym sugerujesz, że dobrze zrobili utrudniając nowym graczą, bo wy kiedyś też tak mieliście? Twoje myślenie jest zjebane skoro tak uważasz.
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem