Zobacz pojedynczy post
Stare 24-09-13, 16:09   #127
85985
 
Avatar 85985
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 66
Domyślnie

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
Dojebałeś ostro, jesteś taki tępy, czy tylko udajesz?
A może nie wszyscy dowiedzieli się o tym serwerze zaraz po tym jak wyszedł?
A dlaczego ja teraz mam spędzać jeszcze więcej godzin i to o póltora raza więcej, żeby osiągnąć to co inni?
A niby w jaki sposób większe lvle tracą na tym więcej niż niższe? Serio taki tępy jesteś?
Nie dość, że zajmie mi w chuj czasu, żeby nabić taki lvl jak te h-lvle to i tak będą mnie obejmować DOKŁADNIE takie same zasady jak ich obejmują, a mimo to nie musieli Tyle napierdalać, żeby wbić te lvle jakie mają.
Najlepsze rozwiązanie jak już mówiłem to albo cofnąć to do stanu poprzedniego i zwiększyć moc potworków, a jak administracja się tak uparła na -30% exp=trudniej(GŁUPOTA) to należy też obciąć 30% expa wszystkim graczom, niby dlaczego nie chcą tego zrobić? No pytam się Dlaczego?

Pozatym zmiany nie powinny dotyczyć licoru, bo jest kurewsko za trudny jak na gracza który dopiero zaczyna, 2 expa za rata? HAHA
Widać słabo grzebałeś jak poszukałem w googlach 5 min i znalazłem Altaron. Czym większy lv tym więcej całego doświadczenia. Spadek doświadczenia liczy się % od całej liczby. Czyli czym więcej doświadczenia tym więcej spada. Logiczne chyba prawda? A dlaczego masz spędzać więcej czasu niż inni żeby to nadrobić? Chyba to logiczne, przykład z życia. Nie chciałeś się uczyć to na starość musisz nadrabiac. Na początku Altaronu grało po kilkaset osób. Kilkaset osób znalazło kiedy Altaron startuje ale Ty jakoś nie bardzo... I kto tutaj jest kretynem?

A co do wysokich lv? Mówisz że oni się nie męczyli tak? Kiedyś nie było Profanów,Piaskowy oraz Bagienny Hydr. Nie było większości respów co mamy dzisiaj. Mieli mniejsze pole do popisu niż teraz a mimo to powbijali lvle.
85985 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem