Temat: Dyskusja nowy start
Zobacz pojedynczy post
Stare 10-08-17, 20:43   #298
Zao
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 91
Domyślnie

Nie rozumiem o co chodzi z tymi pallkami :/ przecież jakimiś kozakami to one nie są. Wystarczy takiego policzyć i śpi, jeśli się wzorujecie na tym że Levi mógł każdego ustac z leczeniem albo ss kiedy miał 100 lvl więcej od największego to jest zły przykład.
Uważam że taki pallek który ma hity porównywalne (teraz) do maga to nie jest złe. Złe to było jak pallek walił prawie tyle co z SD na poprzedniej edycji. Do tego było trzeba liczyć waste palka, każdy chciał mieć maga na team huntach żeby więcej zarobić. Tak się uczepiliscie tego palka że zaraz nikt nim nie będzie grał. A taki pallek w porównaniu do rycerza to jest totalne gówno.
Grałem sobie dzisiaj ryckiem nekro i powiem tyle, jest ciężko ale się da przyzwyczaić za to expy kosmiczne.
Rycerz duchowny z tego co wiem z poprzedniej edycji, to taki rycek ma pieniędzy od CH i exp leci koło 1,2 kk na Kościanych, lvl około 160, nie mówię już o innych respach dla ele ryckow które robią największe expy. Gdyby każdy grał tym kim się najbardziej opłaca to byśmy mieli server samych rycerzy, którzy potrafią dużo ustac, leczyć innych po około 800-900 (na wyższych lvl), i robią największe expy z profitem rycek zawsze ma o tą 1/4 więcej expa od pallka a na wyższych lvlach jeszcze więcej bo to zależy od tego ile weźmie na klate. Gdzie zwiadek nie widzi profitu na swoich expach. Biorąc pod uwagę to że zwiadek ma najcięższa grę na początku jeśli chodzi o expa, tak do 130 lvl. nie mówiąc o pierwszych 50 lvl. Bo to jest kompletna tragedia, to jeszcze po 130 lvl pada jak gówno jeśli jest na równi z innymi. Dodam też że teraz się ciężej będzie expic to zwiadek będzie męczarnią do tego 200 lvl żeby normalnie nim moc grać , i jeszcze dodam do tego że trzeba robić refile co 20-40 min bo tyle capa ma. A w balansie chodzi o to żeby każdy mógł grać tym kim lubi, nic na tym nie tracąc. Dla mnie teraz wystarczy zwiększyć różnice prędkości między magiem a reszta i będzie ok. Zróbcie coś lepiej z rycerzami i ich expieniem (chciałbym się jeszcze spytać co było zmienione w ryckach do tej pory)

Ostatnio edytowane przez Zao ; 10-08-17 o 20:49
Zao jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem