Zobacz pojedynczy post
Stare 26-03-19, 04:14   #17
sedricnoxx
 
Avatar sedricnoxx
 
Zarejestrowany: Lut 2019
Skąd: Szczecin
Postów: 8
Domyślnie

Może faktycznie dobrym "buffem" dla nekro byłoby po prostu umożliwienie mu wysysania życia z kilku expowisk i dodanie nowych expowisk dla niego w nadchodzącym patchu. Trzeba by sie tylko upewnić że na każdym przedziale levelowym ma na czym expić. Sam pomysł, że jedna profa expi wszędzie i dobrze, a druga profa expi tylko w niektórych miejscach ale w tych miejscach jest wręcz fenomenalna, to jest dobry pomysł. Gorzej, jeżeli wojo duch jest po prostu zbyt dobry na każdym expowisku. Z tego co wiem duch jest teraz tak mocny, że może lepiej go znerfić, zamiast bufować nekro?
Może mnie ktoś doinformować, czemu jest tak, że porównuje się tylko ducha do nekro?
Ktokolwiek gra np wojownikiem elementalistą alchemikiem?

@Edit
Cytat:
Up.. minelo 15 miesiecy..a nekromanty ani updatu nie widu i nie slychu
Nad Altaronem pracuje 2 ludzi, którzy mają też swoją pracę i swoje życie. Dopóki Altaron będzie tylko projektem robionym dla zabawy przez 2 osoby, wszystko zawsze będzie się ślimaczyło. Jeżeli oni razem poświęcają na Altarnona powiedzmy 70h tygodniowo, to nie można powiedzieć, że się obijają, wręcz przeciwnie, mieć pracę i dodatkowo poświęcać tyle czasu na tworzenie gry, to jest niesamowita oznaka pracowitości, wręcz godna szacunku. Problem jest taki, że dla gry komputerowej 70h robocizny tygodniowo to po prostu za mało.

Uwaga - bardzo kontrowersyjna opinia:
Wolałbym, żeby status szlachecki był 2x droższy, ale za to zatrudnionoby jakichś dodatkowych ludzi, którzy faktycznie robliby tu robotę i znacznie przyśpieszyliby rozwój gry.
Mam 25 lat i nie przejmuje sie płaceniem subskrypcji za moje mmorpg, a wolałbym cieszyć się jak najlepszym produktem. 1 kebab miesięcznie mniej by mnie nie zbawił. Większość bardzo dobrych mmorpg, w których można faktycznie utopić tysiące godzin grania (World of Warcraft, Final Fantasy XIV, Elder Scrolls Online, Black Desert Online), mają subskrypcje lub jakieś konto premium warte 30-50zł miesięcznie i do tego co jakiś czas trzeba KUPIĆ ekspansję (nie jak w Tibii czy altaronie, że update jest dostępny dla wszystkich za darmo) za kolejne 40 dolarów. Granie w Altarona kosztuje absolutnie śmieszne pieniądze i dlatego produkt jest zaledwie zalążkiem tego, czym mógłby być.

Ostatnio edytowane przez sedricnoxx ; 26-03-19 o 04:43
sedricnoxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem