Zobacz pojedynczy post
Stare 05-03-19, 22:53   #3
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cześć,

Odniosę się do punktów:

1. NPC zadaje Ci pytanie i oczekuje na nie odpowiedzi. Założenie jest takie, że gracz czyta pytania i odpowiada sensownie. W Altaronie nie wszystkie dialogi dot. misji da się rozwiązać poprzez "cześć misja tak tak tak".

2. Kwestię torby pewnie da się ogarnąć, przy czym skoro mikstury są bezużyteczne - to może warto się ich pozbyć.

3. Da się zrobić.

4. Informuje.

5. Da się zrobić.

6. Nie porozmawiałeś ze wszystkimi NPC. Na Erec Mocec Rochew jedyny NPC prowadzący sklep oferuje broń, która pomoże Ci w walce. Dostałbyś broń 2h.

7. Sam wspominałeś - to gra mmo rpg, czyli handel opiera się na współpracy graczy. Broń na 15 poziom możesz kupić w sklepie. Broń na 10 poziom powinieneń wynieść z Erec Mocec Rochew.

8. Czy ktoś jeszcze miał problem z funduszami w pierwszych krokach? Ja gdy startowałem będąc kompletnie zielonym poszedłem po prostu na gobliny, z ktorych udało mi się utrzymać.

Zmiany o których mowa w punktach 2, 3 i 5 da się zrobić. Możemy wprowadzić je z którąś z mniejszych aktualizacji. Wiedz jednak, że 99% osób (albo więcej) przychodzi do Altaronu posiadając jednak background w Tibii - rzadko zdarzają się wyjatki.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem