Zobacz pojedynczy post
Stare 08-01-19, 19:26   #2
wilddd
 
Zarejestrowany: Lut 2018
Postów: 150
Domyślnie

Piszesz:
Cytat:
Napisał hejhop Zobacz post
te pobrania many koło kolana mi latają
a chwilę wcześniej - "Zwiadowca poszkodowany, hah, dobre sobie!" no i w ankiecie głosujesz przeciwko - nie bierz udziału skoro ci zwisa?
Cytat:
Napisał hejhop Zobacz post
wszystkie ostatnie zmiany rozpędziły zwiada momentalnie do 2kkh
Zwiad duchowny-elementalista (ważne!) solo robił 2kk/h na full waste nic nie zbierając z time-ringami, stojąc przy legioniście między krzakami z kuszą w ręcę (teraz nie ma już takiej opcji, bo zmieniono wrażliwość z ziemi na energię = zabrano możliwość używania krzaków). Magik (Sezonowa Okazja) już nie expi porównywalnie do cb - możesz w końcu spać spokojnie, przy czym on palił talary w ten sposób pod koniec sezonowego, bo mu do niczego nie były już potrzebne, a ty na praojcach zbierasz loota i masz profit.
Cytat:
Napisał hejhop Zobacz post
A i moje refile paliły po 2mbp uhow a zwiad ma je na dystansie.
invalid argument = nie miał na dystansie tylko spamował tapen tawisa stojąc przy nim -> robił full waste, a ty z refilla wychodzisz na + (do tego na community gdzie to ty masz 2 razy gorszy drop rate). xD

Chyba za mało razy na discordzie Benek i inni zwiadowcy nekromanci powtarzali ile max k/h (na full waste) byli w stanie wyciągnąć solo...

Cytat:
Napisał hejhop Zobacz post
Kiedy twój przesadzony mag kręcił 1,9kk
Nie wiem skąd to ci się uroiło - mi nie przeszkadza to, że mag nekromanta robi najlepsze expy - tak jest i tak powinno być moim zdaniem. Jednakże ty najwyraźniej masz problem z tym, że chcę poprawić sytuację zwiadowcy nekromanty, który expiąc solo znacznie odstaje od magów/rycerzy 2h (od zwiadowców duchownych też odstawał - po zmianach w klasztorach nw jak się sprawy mają).

https://forum.altaron.pl/showpost.ph...8&postcount=61
Ja się z tymi założeniami zgadzam i jeśli się nie mylę:
"Wytrwajmy w tych założeniach. To bardzo dobre założenia. A komu się nie podoba niech szuka gry która mu spasuje." ty też się zgadzasz.

Cytat:
Napisał hejhop Zobacz post
Tak chcę najlepszego maga jak ty najlepszego zwiada a ugi najlepszego ryca. ... Zaden gracz rzetelnie nie pomoże wam bansalowac profesji niezależnie jak głośno będą krzyczeć że chcą sprawiedliwego balansu.
Skoro sam się do tego przyznajesz to twoje zdanie i ugiego powinno być ignorowane. ;V

Zwiadowca z puginałami gdziekolwiek nie pójdzie to ma olbrzymie waste (i to na sezonowym, gdzie loot był x2; na 100lvl na mysmeniach dało się wyjść na 0, ale nie wyrabiały już po 1. kółku xD). Cały sens tego tematu to lekkie obniżenie tej nieopłacalności - a co niech sobie raz do roku pójdzie na coś z puginałami i ma waste nie 20t a 17t. ^^
wilddd jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem