Zobacz pojedynczy post
Stare 25-08-13, 21:52   #9
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Rogacz. Oczywiście, że to ma być Rogacz. Wielki "potwór", który ma całe ... (chwila w napięciu) 20HP! Dla porównania: kleszcz ma ich 25. :D

Zabrałbym Żywiołakom Ziemi "parala". Myślę, że żywiołaki to głównie exp dla magów (z racji tego, że lecą runki) jednak paral to uniemożliwia (jeszcze żeby nie ten bug z jego zdejmowaniem w biegu...).

Przywróciłbym Czerwiom te 60 expa. Kiedyś był wybór 'zarobek na krasnalach czy może większy exp na czerwiach z minimalnym zarobkiem'. Teraz każdy wybierze krasnale, exp ten sam a kasy duuuużo więcej...

Wiwerny. Na nich spędziłem trochę czasu. Jak ma się farta to nawet idzie zarobić, przeważnie jednak na 0 lub waste. Wszystko zależy od tego ile "berdyszy" nam spadnie. Z bransolet góra parę tysięcy miedziaków. Samych miedziaków nie zbieram, magiem to niemożliwe...
Lecą jeszcze szmaragdy i to do nich chce się przyczepić. Max wyciągnąłem ich 10. Zwiększenie trochę ich loota by nie zaszkodziło...

Wiem, że miał być POTWÓR, ale myślę, że bardziej zależy Wam na opiniach niż na głosach.
siwyus jest nieaktywny