Temat: [pvp] Kupcy Neolith
Zobacz pojedynczy post
Stare 10-04-19, 16:27   #39
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Jedynie co moge powiedzieć o całej sytuacji to 3 rzeczy ;) po pierwsze Huntz złapał pakt z GKN, więc PSH jest gówno warta gildia bez słowa.

Po drugie Gerward jest idiota z omamami, od 2 miesiecy na discordzie byłem z 3 razt pogadac z Huntzem, widocznie ma typek omamy lub nie wzia proszkow od swojego lekarza.

Po trzecie, jak wpadaja 3 osoby 200+, groza siochera ktorzy mnie lecza zakonczeniem kariery, a cala sytuacje sprowokowali piszac z inego konta ktore wzialem na expa by zobaczyl tereny, aten ze musi odejsc sie zalatwic ;) to po prostu brawo ze wykorzystaliscie to ze nie jestem waszego pokroju i go pilnowalem by go smoki nie ubily ;) jeszcze kazac mu jak idiota wlazic w moje czary pewnie na discordzie co mnie dziwilo czemu tak robi ;).

No nic, i tak bywałem juz malo na gierce bo sie sezon skonczyl i pustki tutaj xD teraz bez zalu moge opuscic ten patologiczny serwer, pozdrawiam ekipe debili, idiotow i pozbawionych wielu innych cech ludzi siódmego sortu ;).

Po raz kolejny pokazuja ze monopol na zdanie na forum i balans maja tylko Ci gracze bo posiadanie odmiennego zdania konczy sie jak widzimy :P

P.S.

Bicie 30 min nekro alcha ktory byl po expie nakoncowce potek.. jestescie boscy.. kupcie sobie prawe ręce ;)
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem