Zobacz pojedynczy post
Stare 28-05-14, 10:25   #4
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Moje pytanie brzmi, a gdzie naprawienie błędu ze skilowania dualem? Mianowicie skill 1h idzie dużo wolniej używajac 2 broni jednocześnie niż skill z użycien 1 broni, to jest dziwne dlla mnie bo dual skoro używa 2x broń to skill 1h powinien iść szybciej, i tak ma przewalone bo musi wbijać duże ilości zręczności żeby nie otrzymywać przesadzonych kar do dmg.
Przyznam, że nie zauważyłem podobnej zależności. Jesteś pewien, że idzie dużo wolniej? Na pewno leci wolniej niż zręczność, ale nie sądzę, by leciał wolniej niż przy trenowaniu z tarczą.

Cytat:
Jest jeszcze 1 problem, bo majac 70 siłki, 60 skill 1h, 106 zręczności bije więcej z 2x gladiusów niż 2x zaibatsu, moim zdaniem kary do dmg za 2 bronie sa przesadzone, chyba, że robie coś źle, dlatego proszę adminów o udzielenie info o dualu, bo spora część wojowników poszła w ślady tej techniki, i konkretne info by znacznie nam pomogło w rozpoczęciu przygody dualem, bo obecnie nawet nie wiadomo jaką subprofe do niego brać, jakie bronie na danym skillu nosić itp. pozdrawiam i z góry dziękuje za wszelkie info.
Czy kojarzysz może od którego poziomu przed aktualizacją można było używać zaibatsu? To nie jest tak, że teraz postoisz godzinę pod depo, potrenujesz, i będziesz mógł latać z dwoma gromami. Poziom również jest ważny, bo dzięki poziomowi i misjom dostajesz pny, które wydajesz na odpowiednie skille, które pozwalają efektywnie używać broni.
Z jaką bronią latają inni gracze na 15 poziomie, 1h?

Co do dmg z puginałów... mam nadzieję, że to dobrze przetestowaliście. Wczoraj zwiadowca nekromanta bez problemu zbijał mi połowę życia jednym combo.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem