Zobacz pojedynczy post
Stare 26-04-14, 20:10   #53
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Cytat:
Napisał Xerion Zobacz post
A ja nie rozumiem dlaczego brałeś dla 2h woja jako subprofke duchownego.. To Ci powiem, zeby dobrze sie leczyć i dobrze bic. Niestety, albo dmg, albo leczenie.. Nie wiedziałeś, ze DUCHOWNY dla rycka 2h to zły pomysł, to teraz masz. Ta gra wymaga myślenia.. Przecież DUCHOWNY to wiadomo, ze administracji bedzie chodziło o to by dobrze leczył, gorzej bił. Ale nie chciało sie walczyć z nekromata, tylko na skróty..
Chciałoby się rzec, że cóż to za niezrozumiałeż pierdolenież, aczkolwiek powstrzymam się od takiego komentarza. Postaram się odpowiedzieć na poziomie.
Widzisz, mocium panie, w czasach, kiedy my grywać zaczynaliśmy, był tylko jeden słuszny wybór. Duchowny-alchem. I tyle. Nic innego grywalnego nie było, a jakakolwiek "przyszłość" profesji, była tak odległa, że nawet nikt o tym nie wspominał. Opisy subprofek były skąpe, jednozdaniowe niemal i na podstawie tego gracze mieli wyciągać wnioski 3 lata naprzód, przewidując jak się to rozwinie? Cóż. Nie wiem jak szanowny mój rozmówca, ale ja zdolności przewidywania przyszłości nie posiadam.

Dziękuję, pozdrawiam.
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem