Temat: Odes Kpiro
Zobacz pojedynczy post
Stare 25-03-17, 19:56   #7
909794
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 131
Domyślnie

Expiąc z kuszą i tak nie byłoby sensu używać zreworkowanego odes kpiro w takiej postaci, tylko hape odes kpiro wchodziłoby w grę tak czy inaczej (40 many za hit, do tego chyba nawet mocniej niż auto atak bije i nie wiem czy nie ma przypadkiem większej szansy trafienia). To, co można by zrobić z odes kpiro, to dopasować je w jakiś sposób do łuku, bo teraz łuki nie mają racji bytu powyżej 45 lvla, chyba że ktoś chce mieć do końca życia 100k/h. To co jako miłośnik zwiadowcy (i miłośnik łuków zarazem) mógłbym zaproponować, to coś w stylu podwójnego strzału. Wyobrażam to sobie w formie buffu:
- czas działania: 10 sekund
- koszt many: nie wiem, trzeba by policzyć. Pewnie koło 200.
- efekt: każdy atak pobiera z kołczanu dwie strzały i zadaje obrażenia większe o ~70%

Wciąż o wiele słabiej niż z hape odes kpiro, ale można się już pokusić o expienie z łukiem, bo wychodziłoby zdecydowanie taniej niż z kuszą, a już nie tak dramatycznie powoli, jak teraz. Solo z łukiem expi się co najmniej 2x wolniej niż z kuszą, a zarobek tak naprawdę wychodzi podobny (z łukiem wydajesz, powiedzmy, 2x mniej na ubicie jednego potwora, ale z kuszą ubijasz ich ponad 2x więcej w tym samym czasie, czyli hajs się zgadza). Mówię tutaj o expieniu do 80 lvla, wyżej nie wiem.
909794 jest nieaktywny