Zobacz pojedynczy post
Stare 15-08-18, 19:36   #10
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Zawiodłem się.
Hektor zwrócił się do mnie z propozycją zmiany tajże tabelki - zgodziłem się, gdyż na pierwszy rzut oka widać, że jeszcze są tam zaniechania w logice Slythi, które należałoby znieść (z całym szacunkiem do włożonej przez Lidię pracy).
Po burzliwej dyskusji poprosiłem, by swój pomysł zaprezentował na forum - wszak nie wprowadzę jego wizji bez szerszej dyskusji.
A tu co? Minimalny odzew, tak, jak gdyby Was to nic interesowało.
Ostrzegam więc pierwszy i ostatni raz - jeśli nie pojawi się tutaj dyskusja poważna zrobię po swojemu a opinie będę zasięgał w kuluarach wąskiego grona.
Wybacz Selbo ale w tym momencie to chyba Sobie jaja robisz. Przez prawie 7 miesięcy nic się tu z niczym nie ruszyło (nie mowie o aktualizacji bo nie mam do tego dostępu) i nagle wybuchło bum ze może ruszy nowy serwer ale to wiedza aby osoby które tu zaglądają wiec nie dziw się ze na te 15-20 osób które się wypowiada ktoś nie odpisał.


Co do tematu, to liczby nigdy do mnie nie przemawiają, będzie serwer to wtedy można sprawdzić jaka jest różnica pomiędzy tabelami. Na pierwszy rzut oka widzę ze wojowi się nie bardzo coś zwiększy, chętnie zobaczyłbym leczenie na nowej tabelce wojem która zaproponował Piotrek.
Makon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem