Zobacz pojedynczy post
Stare 13-11-17, 08:01   #119
Camol
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 73
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sirenox Zobacz post
Właśnie o to mi chodzi, że expiąc z haper rago na klacie masz więcej potworów niż 2 a wtedy tarcza już nie pomaga. Druga sprawa to żeby było widać efekty obrony tarczą musisz mieć dobry skill a skąd masz mieć na to pny skoro musisz dać w siłę i 1h.

Dobrze by było gdyby ktoś z góry poinformował graczy jak to mechanicznie wszystko działa, czyli do jakiego skillu muszę wbić obronę, żeby było widać efekty i robiło to różnicę na + w grze między 1h a 2h. Wiadomo mogę wszystkie pny dawać w obronę ale jeżeli znerfia haper rago lub ustawią ten czar zależny od skilla 1h to wtedy moja postać może trafić do kosza bo pnów już tyle nie nazbieram aby rozdać jeszcze w 1h i mieć jakiś dmg.
Na 70 lvl mam zablokowaną umiejętność obrony taczą na 96 poziomie. Nie używam tarczy od 40 poziomu kiedy to przestałem skilować siłe i 1h na rzecz 2h. Generalnie teraz, kiedy są blokady skill w zasadzie idzie na expie równo z poziomem (maksymalną blokadą) wiec wrzucanie PN w 1h/obrone podejrzewam wykonasz dopiero w granicach 100-120 poziomu kiedy to już nie nadążysz skilować aby mieć maksymalny poziom umiejętności.
Camol jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem