Zobacz pojedynczy post
Stare 10-07-11, 03:28   #26
kaka
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 35
Domyślnie

Jak się magiem expić nie umie to się pada albo idzie zdobywać lvle na rotach;) Jakoś ja potrafiłem i ostatni raz padłem na 42lvlu, na kicku neta wiadome na początku zwłaszcza jest ciężko ale jak się ma dobry net i ogarnia to potem się nie pada.
Gdyby miał lepszą obronę to kosztem hitów, a takie coś zniszczy maga, uważam że idea glass cannon jest idealna i świetnie do niego pasuje, przynajmniej gra jest ciekawa, a expiąc trzeba cały czas zwracać uwagę co się robi, głupi błąd i można paść a takim najtem to na expie można jedną reką palić szluga drugą pić browar i tylko zaznaczać potworki od czasu do czasu się tawisując.
No ale, ludzie z tibi są przyzwyczajeni do gry łatwej i nie wiedzą co się dzieje jak potworki hitują za tyle, to potem jest płacz, jedynym minusem maga według mnie jest brak czaru pozwalającego uciec od kiny w pvp, on ma hape odes i ja, a on biega w zbrojach ciężkich, ja lekkich szatach mogliby dać mu jakiś lepszy haste, podczas którego nie może np rzucać czarów ofensywnych lub się leczyć, jednak w tibi zawsze najwiekszym atutem magów było utani gran hur tego tu trochę brakuje ale i tak da się ugrać:)
kaka jest nieaktywny