Zobacz pojedynczy post
Stare 15-10-18, 21:29   #4
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Mam podobne odczucia. Nie jestem tu zbyt doświadczonym graczem pomimo iż gram już ponad rok. Swoje lata też mam i Cię zupełnie rozumiem, ale mocno zdenerwowało mnie to zamykanie tematów, bo jak wiem z innych forów inaczej się to załatwia.
Problemy opisywane przeze mnie mogą się wydawać błahe, czasem dla doświadczonych graczy banalne lub absurdalne (ponieważ nie mam pojęcia jakie to dla nich może nieść konsekwencje), ale mają na celu zwiększenie przyjemności z gry. Bo o ile rozumiem że gra nie ma być banalnie prosta żeby sie zbyt szybko nie skończyła lub nie znudziła o tyle ma się przyjemnie w nią grać bo nie oszukujmy się nikt nie ma ochoty stać w miejscu i klikać kilka tysięcy razy żeby coś osiągnąć.

Co do systemu bosów.

Nie wypowiem się co do lepszych bossów ale tych słabych w moim odczuciu powinno być znacznie więcej. Itemy z nich zdobyte i tak nie mają większego wpływu na ekonomie, a przyjemność z zabicia bossa zawsze pozostaje.
Nie każdy ma doświadczenie i przede wszystkim czas na team hunty na bossach (właśnie z racji tego że również trochę lat mam i sporo innych obowiązków).

@góra
Nie wiem jakie są powody chamskiego zachowanie. Naprawdę doceniam wkład jaki został włożony w stworzenie tej gry bo jest ciekawa i to doceniam. Rozumiem też że nie macie sił i czasem ochoty na odpisywanie na każdy temat, ale jak to się często zdarza tematy stoją kilka dni bez odpowiedzi i w tym czasie nie pojawia sie specjalnie nic nowego to odrobinę zainteresowania można pokazać.
O jak np.: tutaj "Mikstury i runy" czy przywołany wcześniej temat szczęścia który nurtuje wielu graczy.

Ostatnio edytowane przez Zetix ; 15-10-18 o 21:37
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem