Zobacz pojedynczy post
Stare 13-05-15, 19:57   #65
Sacred
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 57
Domyślnie

The mother of god... człowieku, a czy ja napisałem o biciu z auto attack czy z odes rago/rago tote? Pijani jesteście, czy czytać nie umiecie? Kolejna sprawa, pokaż mi żeby zwiad na 105 skillu zdał obrażenia powyżej 300 (z tego co wiem to auto attack powinien u zwiada zadawać większe obrażenia niż u rycka a jest zupełnie odwrotnie - ktoś pewnie zaraz napisze "bo bijesz na dystans"... a TY KURWA MASZ OBRONĘ I HP >.<)... proszę, przemyślcie 10159519519519x to co piszecie. Broń u rycka 40 atk, broń u zwiada 40 atk. Ciekawe kto będzie miał bazowy dmg większy... rycek czy zwiad? No proste, że rycek.. rago zadaje dużo większe obrażenia przy mniejszym zużyciu many. Rycek nie traci hp tak szybko jak zwiad (ponieważ ma większą obronę i możliwość używania tarczy), rago tote zabiera mniej many, działanie ma takie jak kpiro, tylko na 1 kratkę, a avg dmg pozwala zdjąć na 1 czar maga, gdzie w przypadku zwiada musi po prostu albo ten mag stać na afku albo się nie leczyć. Można wymieniać godzinami różnice na + u rycka i różnice na + u zwiada, tylko że u tego pierwszego jest ich duuuużo więcej.

Powtórzę jeszcze raz, proszę o zmianę kosztu many na wszystkie czary ofensywne zwiada (żeby był zachowany balans) i zmniejszenie wagi bełtów/strzał (aby czas expienia za takie same pieniądze był identyczny jak na innych profkach). Za powód podaję najmniejszy exp/h, najmniejszy profit, bardzo słabą obronę i najkrótszy czas expienia przy obkupie za taką samą ilość pieniędzy.

Ostatnio edytowane przez Sacred ; 13-05-15 o 20:03
Sacred jest nieaktywny