Temat: Sezon 2
Zobacz pojedynczy post
Stare 22-06-19, 06:14   #17
Happyde
 
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 99
Domyślnie

Witam, czekaliście chwile na odpowiedź. Niestety nie wiem, jak to będzie wyglądało, gdyż z mojej strony temat został poruszony i była duża szansa na to, że ruszy. Wraz z rozpoczęciem sezonu, miało być w grane mnóstwo poprawek, natomiast z przyczyn nie zależnych ode mnie i od osób, które mają "wyższe" stanowisko, nie wiem co mam wam odpowiedzieć.

@Ugi - sprawa miała wyglądać tak, postacie po przeniesieniu miały mieć zmniejszone posiadane doświadczenie o 50%, czyli jak ktoś wyżej wyliczył z 200 na 160 i teraz pny dopiero by Ci leciały od 201, taka mała "kara" za granie na sezonie, względem zwykłego serwera. Co do wzmacniania poszczególnych klas/połączeń, to dalej pamiętajmy, że sezonowy miał być miejscem w którym testowane są nowe mechaniki i w momencie gdy się przyjmą, można je śmiało wprowadzać. Odnośnie skalowania obrażeń, pomysł był taki, że są "kamienie", które działają jak obecne czyli +/- dmg, +/- obrona, tak więc nie ma obawy przed tym, że ktoś będzie za mocny, kwestia różnych wariacji w ekwipunku.

@Exoreniuss - nie da się nie zauważyć, że kwestie którą poruszasz, to kwestia wbijania poziomów na warmodzie. Chcesz by otworzyli nowy serwer, bo był błąd gry, tymczasem piszesz "... nie patrząc na to co było kiedyś.", może warto dać szanse community pvp? Jeśli chodzi o rozwój gry, to mam spore ambicje, nie mniej jestem hamowany , z przyczyn ode mnie nie zależnych. Altaron ma potencjał, tylko jest on tłumiony. Nie chce podważać niczyich kompetencji, jest to moje subiektywne zdanie.

@Szuja - czytałem, fajnie to brzmi, jw nie na wszystko mam wpływ.

@Ruda - spokojnie, dostane jakieś informacje, to je wam przekaże. Temat nie ucichł, po prostu, chwilowo nie mam informacji, co dalej ma się z tym dziać.


Słuchajcie, jeśli jesteście chętni by pograć na serwerze sezonowym, dajcie znać w tym temacie, mogę dodać nawet ankietę, dla was to będą dwa kliknięcia, a ja będę miał co przedstawić dalej.
Happyde jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem