Zobacz pojedynczy post
Stare 26-07-18, 14:16   #13
Kierka250799
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 238
Domyślnie

Online: 36 aktywnych graczy na Cyleria.pl

RZECZYWIŚCIE... Jest duża różnica ;DD Śmiechłem.
Jednej rzeczy nie rozumiem, skoro ludzie twierdzą, że to umarły ots, shit, żywy trup itd. Że nie ma szans na powstanie, że nie opłaca się tu grać, na nic nie liczycie, to mam takie pytanie.... Co Wy tu jeszcze robicie? Zaraz pewnie padnie zdanie "bo mogę", "bo nikt mi nie zabroni" itd. Fakt, możecie sobie wbijać, ale jeżeli jeden drugiego będzie nakręcał, że to shit ots, to nic dziwnego, że nikomu nie będzie chciało się wrócić. Bo ludzie są jacy są, zawsze pójdą za opinią innych. Ludzie grają, wiedzą, że update się spóźnia, ale nie mają bladego pojęcia co jest robione i jak starannie jest robione. Mimo tego, że większość nawet nie zwróci uwagi na historie, fabułę, otoczenie. Większość będzie miała to gdzieś i będzie chciała zwiedzać, robić questy i nic poza tym.

Ludzie narzekali, narzekają i narzekać będą. Jeżeli Wam tak bardzo źle i śmiesznie to po prawej stronie u góry jest "X"' i po problemie, ale prawda jest taka, że piszecie itd, ale połowa z Was ucieszyłaby wiadomość jakby wszedł długo wyczekiwany update i może 50% narzekających niedowiarków wbiłoby sprawdzić.

I też nie rozumiem kwestii tego, że nazywacie ludzi oszustami, kłamcami, bo "powiedzieliście, że update będzie w grudniu". A pomyśleliście chociaż raz logicznie, że tutaj ludzie nie mają płacone za to, robią to charytatywnie i wielokrotnie było to tłumaczone. Robią to jeszcze źle. Ludzie mają rodziny, pracę, studia. Leszek właśnie skończył studia, ma więcej czasu, więc poświęca część swojego czasu by coś wprowadzić. Pregusia to samo, myślicie, że łatwo jest to wszystko zrobić? To co wkłada ten człowiek w altaron, jaką ma wiedzę, to nie macie bladego pojęcia. Myślicie, że to hop siup i zrobione. Skoro tak myślicie, to pokażcie swoją wiedzę na ten temat, na temat programowania itd. Jeżeli nie macie o tym bladego pojęcia, to grzecznie mówiąc przymknijcie buźki. To nie jest tak, że kogoś bronie, ale po prostu irytuje mnie wieczne narzekanie ludzi, którzy nawet nie grają. Sami byście zaoferowali jakąś pomoc, a nie tylko wymagania i wymagania. Nie pasuje to siema. Więcej nie zamierzam się tu już wypowiadać i reagować na jakieś treści skierowane w stronę administracji ani moją. Chcecie to sobie to cytujcie, róbcie co chcecie, w tę zakładkę już nawet nie zaglądam, szkoda strzępić ryja.
Jestem ciekaw ilu z Was zobaczę po update. ;)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia,
Bartek :)
Kierka250799 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem