Zobacz pojedynczy post
Stare 19-01-19, 02:21   #85
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Nie rozumiem, jakie 350lvle. Ja bym miał z 500lvl, bo bym wszystkie topki podemną 'za darmo ^^' zrookował. Jak mają być przenosiny inne niż 1:1, to Wam mają cofnąć exp wbity na wm i gitara siema
Wam, czyli mi. Ja oddam te 28-30kk expa i dalej bd top jeden, twój warunek ci nie pomaga. Jeden do jeden jest absurdalny ponieważ mozecie gromadzic tam niewyobrażalne majątki. Ekonomia dopiero by umarła gdybyście nagle wnieśli te talary i chcieli szybko coś kupić. Nie było mnie tam, ale nigdy nie słyszałem o biedzie, a wielokrotnie słyszałem że każdy miał na waste, a wasz top jeden nawet nie zbierał loota(tak z opowieści). Sezonowy byłby bańka ochronną przed rozpoczęciem normalnej gry.

Chcecie ciągnąć sezonowy na nieograniczony czas, bo ludziom nie chce się tracić czasu, kiedy pisałem przy starcie sezonowego każdemu z was z kim rozmawialem, to mowiliscie że tam się macie tylko bić i grac nowy sezon i to miała być frajda. Pytam się wobec tego, nie chcecie już grać trzy miesiące, to nie jest frajda?
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem