Temat: Dyskusja nowy start
Zobacz pojedynczy post
Stare 23-07-17, 22:11   #114
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Brak licoru wróży masę noobcharow na każdym defie, ale można spróbować. Lepiej mieć noobchary na defach, niż całe życie bic się z fasolem.

A co wy na To, żeby warmode'y byly również miedzy pojedynczymi graczami? Czyli Ty mnie zabijesz 3 razy, ja potem zabije 3 razy Ciebie i mamy warmode'a. Bo teraz przez dwa miesiące od startu nie będzie zadnej gildii. Sytuacja będzie tak wyglądać, dopóki jeden team nie rozpocznie dominando. Przy automatycznych warmode'ach miedzy pojedynczymi graczami, możemy zredukować ilosc fragow w miesiącu do 8-10 i dodatkowo na listę zabójców wpisać wszystkich którzy uczestniczyli w zabójstwie, ale niech rzeczywistego unjusta dostaną 2 osoby. Chodzi o To, żeby warmode wychywtywal tylko tych którzy rzeczywiscie chcą walczyć. Redukcja miesięcznych fragow fragow spowoduje, ze będzie mniej kopania neutrali. Jest jeszcze jedno rozwiązanie, a mianowicie zostawic ilość fragow, ale niech każdy dostaje fraga. Mozna dodać wszystkich zabójców do listy śmierci na stronie, ale nie jest to konieczne. Jeżeli dodamy to automatyczne warmode'a będą raczej kontrolowane, jeżeli dalej będą widniały tylko 3 osoby to istnieje szansa że ktoś nie zapamięta.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem