Zobacz pojedynczy post
Stare 06-11-17, 09:45   #4
mialemcos
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 7
uśmiech

Duch alchemik może expić na 3 respach, które są opłacalne jeśli chodzi o rycka. Jezeli jest 1h to potem w team jako bloker i tak zyskuje exp także jest przydatny. Duch ele mag? Tego chyba nie ma.

Po co wbijać ten 20 poziom alch? Ja mam mieć tu 3 postacie żeby grać jakoś? Mam główną,która jako alchemik daje samowystarczalność, bo sam robie runy żywiołów i sam moge robić mikstury. Ale bije jak reszta nekro ele z tym , że ele alch NIE MA NIEWIDKI< NUTEK< PARALI<NIE MOZE SD dlatego chociaż obszarowe żeby biły kozacko jakoś może.

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
2. Ele-alch ma także całkiem przyzwoity dmg punktowy (4% mniejszy niż nekro-alch, 1% mniejszy niż nekro-ele.

3. Nie sądzę, by zmiana do 120% dmg obszarowego to był dobry pomysł. Obecnie robi się tym najwięcej exp, to by była zbyt duża przewaga. Może podwyższyć kombinacji alch-ele umiejętność wykorzystywania mikstur o kolejne 5% bazowo?
2. No właśnie w tym problem. Nie dość, że nie ma niewidki parala sd i nutek to sam mowisz ze mniejszy ma dmg punktowy. Nie nadaje sie do pvp to moze niech ma ten bonus przy expieniu chociaż. To mam na mysli. Chcesz expić? Ele alchemik, chcesz sie bic, nekro kombinacja. A tak to dupa nie mag z tej postaci, EXPI TAK SAMO JAK INNE PRAWIE, te 4% to jest coś w stylu ja jebne 1000 z pocisku ognia a te 4% to 1040. Różnica ogromna prawda?

3. Zbyt duza przewaga wedlug Ciebie na expie? A jak mi wleci mag nekro ele z nutek ktorych nie mam to wedlug Ciebie dobre? Bo ja czym go jebne? Nawet sd nie mam .

Dlatego chcialbym zeby moze te expienie ele alch bylo o wiele lepsze latwiejsze skoro nie moze uzywac tylu rzeczy co nekro ele .
mialemcos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem