Zobacz pojedynczy post
Stare 08-10-17, 14:52   #18
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie

Czerwone smoki rekord expa 290k/h z taiw fomesow z sd moze wiecej z pociskow tak 240k/h lepiej z efo tote bic zwykle smoki (jakos lepsze hp/xp maja idk czemu) no ale tutaj profit z pociskow tylko odejmujac czas na zrobienie pociskow lepiej wiwerny bic z nutek 100 magiem xD

Rekiny maxymalny exp z pociskow jaki udalo mi sie wykrecic to bylo cos okolo 350k/h przy czym czesto stawalem i walilem nuty w 1 bo drugi biegl/plecy lecialy po nerfie pewnie 330k/h -czas robienia pociskow tu sie idzie po osci

Abitance jedyny sensowny resp kozak exp i profit ludzie robia gfb chetniej niz pociski i sprzedaja ba nawet profit na kupnych gfb da rade wykrecic mialem ok. 360k/h na bonusie 80lvlem z tym ze biegalem jak pizda bo 1 raz tam bylem mysle ze spokojnie te 400k/h sie robi na bonusie (resp jest sztosik)

Renegaci kolejny op resp zajebisty profit najpierw z efo tote bo kompozyty dobrze chodza niskim lvlem trzeba uwazac (140k/h rekordy bez staminy na 50lv z efo tote) pozniej odpalasz gfb na bramie kobarta i krecisz 210k-230k/h srednio profit z kupnych gfb ale 80lv+ trzeba zeby spokojnie biegac

Gwardzisci kompletnie nie oplacalny resp jedyny sens to dla PG jak juz mozesz 2 gwardzistow/2 najeminkow przy sobie trzymac i z daleka 2-3 najeminkow/gwardzistow kolejnych wtedy sie oplaca wjechac z gfb 470k/h na bonusie ale ryzyko deski jak ja pierdole a no i jak nie sypnie to waste bo sakwy nie byly ruszane tutaj a wiekszosc loota leci do urbana wiec kicha jak na 7bp gfb (~30k) i 1.5 multi many wyciagniesz 25k-30k z sakwy A no i bez blogo amuletu i sumow tam sie nie polecam wybierac chyba ze kreci Cie exp 170k/h z efo tote


Mowisz o team huntach jak juz bylo sprawdzane prawie all i tylko hydry i profany sa oplacalne so far zobaczymy jak eki wbija wieksze lvl

Serio moge nagrac obsem godzinny hunt na gwardzistach/rene brama kobarta/rekiny/gorskie a gwander moze zrobic to samo z obozem abi i zobaczysz ze abi number one do expienia a potem dle bo masz pewny zwrot ze skor/lusek ktore ludzie kupuja + klejnotow a exp 240k/h nie jest taki zly jak wiesz ze masz profit (przynajmniej dopoki ludzie graja i kupuja luski) Mnie tylko boli ze musze sie do respa lepiej przygotowac (naszyjniki, sumy, gfb lub pociski) a robie porownalny exp do respa gdzie mnie to nic nie kosztuje i jest luz
(patrz gfbki po 8k za plecak i profit z lepszym expem niz gfbki po 4.5k-5k i waste)

Co do innych profesji nie wypowiem sie rycerz na tej edycji to odkurzacz wciaga talary na waste jak szalony a co do wrli wyciagasz zdanie po 20minutowym? huncie gwandera
Bryndzaarron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem