Zobacz pojedynczy post
Stare 07-02-14, 15:52   #1
Większe zmiany
wejnos wejnos jest nieaktywny 07-02-14, 15:52

Witam ostatnio wpadłem na kilka pomysłów które można by wprowadzić do Altarona. Nie wiem na ile było by to możliwe ale zawsze warto chociaż napisać:

1.Podział na klasy postaci,wydaje mi się że to trochę mało i można by urozmaicić grę wprowadzając podział na rasy tzn. można by grać krasnoludem,elfem,orkiem itd.(oczywiście postaci humanoidalne).

2.Wojownik mając broń jednoręczną powinien zadawać więcej dmg gdy ten nie używa tarczy(większa swoboda ruchu).

3.Idąc za ciosem to czemu nie mogę używać dwóch lżejszych mieczy naraz?

4.Skoro jest alchemia to czemu nie wprowadzić górnictwa i kowalstwa?

5.Poziomy czarów maga. Już tłumacze powinny być wprowadzone podstawowe czary z każdego żywiołu a w miarę rozwijania poziomu magicznego można by było podnosić te czary na wyższy poziom:

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx bardzo mocny czar pojedynczy
czar podstawowy> mocniejszy czar <lub
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ten czar tylko że obszarowy(x na x kratek)

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx pela happe aluk
np. pela aluk > pela hape aluk < lub
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx pela deper aluk


wybór czy czar byłby obszarowy czy też mocniejszy należałby do nas zależnie od naszej gry :)

Skoro były propozycje dla maga i woja to chyba teraz czas na zwiada?

6.Skoro mamy już sojusz z Asjorem to może dali by projekty pistoletów skałkowych:


tzn.pistolet(pusty) + siarka/proch strzelniczy+ kule= GTA(żarcik) ale tak by to mniej więcej wyglądało.

7.(odgrzewam kotleta) NOWE MIASTO- do obozów Abitańczyków już się wchodzi jak do siebie, dostają baty chyba już od większości to może by ich wygnać i zacząć się martwić o inne miasta.

8.Trochę więcej mapy( mamy cudowny sojusz z Asjorem ale wejść można tylko do stacji).

9.Mając broń dwuręczna muszę zrobić większy zamach niż jednoręczną to może udało by się trafić jednego przeciwnika i chociaż drasnąć jego kolegę obok.


Na chwilę obecną tyle. Musze przemyśleć następne pomysły a w tym czasie prosiłbym o aprobatę bądź podważenie tych pomysłów.W kwestii organizacyjnej to nie pisałem ty propozycji w punktach dla jaj i prosiłbym o odp.w systemie 1-1,2-2 itd. Z góry dziękuję i przepraszam za możliwe błędy/ niedociągnięcia.
Wejnos

wejnos
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: krakow
Postów: 122
Odwiedzin: 16747
Odpowiedź z Cytatem