Zobacz pojedynczy post
Stare 04-05-22, 08:40   #1
Debolek
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 34
Domyślnie Zuki pająki węże ... czyli jak tracić stamine

Witam od dłuższego czasu istnieje taki problem w altaronie który pewnie dotyka więcej osób niż tylko mnie a mianowicie te cale low levelowe mobki która stają nam na drodze na kładkach, mostach, w przejściach oraz innych miejscach przez które chcemy przejść no ale niestety nie możemy przez te małe szkodniki no i taki powiedzmy 100level jedyne co może to zrobić to próbować obejść, pushnąć aby nie stracić ciężko wypoczętego czasu w łóżeczku.
Przy wymijaniu takiego potworka co nie zawsze jest możliwe możemy dać skosa tak tego ukochanego altarońskiego skosa i kończy się jak każdy wie cofnieciem do poprzedniego miejsca lub w ekstremalnie rzadkich sytuacjach faktycznym wykonaniem tego oto manewru.
Pushowanie takich mobków bywa czasami zabawne ponieważ w przypadkach mobków szybkich jak sam speedy one poprostu wróca na swoje miejsce zanim zdążymy ruszyć nasze tłuste dupsko (przynajmniej w moim wypadku tłuste) i jest to dosyc komiczne jak 100 level pushuje moba jak największego oponenta w pvp.
Moje rozwiązania na ten problem to
a) brak zużywania się staminy przy mobach które dają bardzo mało expa w porównaniu do naszego poziomu powiedzmy 1 level to 1 exp czyli juz na 30 levelach takie mobki które nie oszukujmy sie nie stanowią zagrożenia ani nikt na nich nie expi no już na pewno nie na staminie nie będą nam zabierały staminy
b) zgniatanie mobów które tak samo jak wyżej dają mniej expa niż wynosi nasz level oczywiście nie dostajemy za takiego moba expa żeby nie było tak że zaraz jakiś 400level będzie biegał po obozie abi i zgniatał wszystko na swojej drodze
c ) stamina odpala się tylko wtedy gdy robimy powiedzmy 1k/h za każdy level który mamy no ale tu się robią problemy bo exp z misji albo ktos z expa wraca albo idzie na niego to ten sposób nie jest najlepszy

Zachęcam do komentowania dodawania swoich pomysłów i wypowiadania się na moje jak i cały temat pozdrowionka

PS : nie bijcie za interpunkcje, pozdrawiam rodziców
Debolek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem