Temat: Celność
Zobacz pojedynczy post
Stare 16-06-15, 13:33   #9
Natchnienie
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 16
Domyślnie

Pierwszy dzisiejszy wypad - co najmniej 47 pudeł na 1400 sztuk amunicji.
(ponad 3,36% nietrafień)
Drugi dzisiejszy wypad - co najmniej 37 pudeł na 1100 sztuk amunicji.
(ponad 3,36% nietrafień)

Powyższe "zestawienie pudeł" jest z odległości. Było również kilkanaście z bliska lecz ich już nie wliczałem, bo starałem się zachować dystans, choć nie jest to możliwe w 100%, więc nietrafień z daleka byłoby jeszcze więcej.

Dochodzi do tego pewien błąd, a mianowicie - po zabiciu potwora, baaaardzo często mimo wszystko leci jeszcze 1 bełt (nie wliczałem ich), lecz wyszło ich kilkadziesiąt.

Jest jeszcze jedna kwestia - zdarzyły sie 2 nietrafienia z rzędu (prawdopodobnie zwykły strzał + strzał z hape odes kpiro, albo po prostu 2x z hape odes kpiro), czy to prawidłowe? Hape Odes Kpiro nie powinno mieć przypadkiem 100% trafień?

Reasumując - tracę łącznie około 9% całkowitej amunicji na pudła (prawie 3.5% z samych nietrafień + 5,5% strzał lecących nawet po śmierci potwora),

Dodatkowo, troche straszne jest to, że na prawdę nie można dodać czegoś w rodzaju bonusu od skilla - mając 100 zręczności np 0.5% celności / a 200 zręczności 1% celności), tak samo z dystansem by 100 dystansu dawało 0.5% celności, a 200 dystansu 1%. - 200 skilla to jest nie lada wyczyn i tylko kilka osób kiedykolwiek tyle zdobędzie, moim zdaniem ten 1% celności powinien być nagrodą.

Ewentualnie zamiast całkowitego zabrania możliwości dodania bonusu do Krytycznych obrażeń do kuszy, dać nam możliwość włożenia 2% celności. Choć zdaje mi się, że najciekawszą opcją byłaby możliwość wyboru 2 bonusów (tak jakby 2 pkt, które można wykorzystać na prędkość ataku, krytyk bądź celność)

Którąś z tych opcji może nawet okrojoną czy jeszcze bardziej zaostrzoną można by wprowadzić.
Natchnienie jest nieaktywny