Zobacz pojedynczy post
Stare 29-09-12, 11:42   #83
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał 85985 Zobacz post
Wystarczy ze Merv gada z kolegą z collegium . Kolega z collegium napisze do niego np "Ja pierdole,ale sie najebałem. No kurwa mac zajebista impreza,ja pierdole" I Merv odpisze mu normalnie nie wyciągając żadnych konsekwencji. Natomiast gdy by gracz z Exorit tak napisał dostał by notkę od razu. Dlaczego bo walczy po przeciwnej stronie wojny. A że musi dostać notkę za przeklinanie to popieram to w 100 % Bo jest zakaz w regulaminie tak? Tylko chodzi mi o to że Merv powinien dać notkę koledzę z Coll bo też złamał regulamin,a nie przymykać oko ! Tak właśnie tak niby Merv banuje ludzi słusznie bo łamią regulamin ale to powinno iść w dwie strony ! I nie mów mi żę banuje coll jak i Exorit... Z Exorit dostaje po 15 osób bana a z coll 1-2??
Rozumiem, że swoje słowa opierasz na dokładnych statystykach i masz pod ręką procent zbanowanych osób przy łamiących regulamin w obu klanach...

Przepraszam, ale jesteś śmieszny. Po pierwsze radzę przeczytać regulamin - zakazane jest nadmierne przeklinanie, czyli 'ja pierdolę' mogę sobie powiedzieć, ba - całkiem bezkarnie, przy mnie także. W dodatku, zapis ten nie obowiązuje na kanałach prywatnych, także w PW możecie się wyzywać do woli. Co ważniejsze - SG będąc w klanie wymaga od swoich kolegów większego respektowania regulaminu niż od Exorit, pilnuje i sprawdza ich częściej. To samo jest w przypadku moim i doradców. Wystarczy przecież, by jakiś gracz się przypadkiem przyznał do łamania regulaminu na vc. Oczywiście, nie jest to podstawą do bana, lecz do wielokrotnych kontroli jak najbardziej.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem