Zobacz pojedynczy post
Stare 24-01-20, 04:38   #4
Grael
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

Gdyby powiększono mapę, to dodanie tego i wielu innych pomysłów byłoby na wyciągnięcie ręki. Można zrobić lokacje typu "chata drwala" lub po prostu w obozie drwali dodać parę budynków dla NPC z misjami, Kamieniołom minotaurów też można wykorzystać jako siedzibę górników. Każda z nowych profesji tak jak pisano wyżej miała by znaczącą role w społeczeństwie Neolithu. Z chęcią ujrzałbym nowe zbroje, bronie, poty, czy też takie np potrawy ze specjalnymi efektami, a to wszystko przygotowywaliby gracze z odpowiednią profesją. Chętnych nie brakuje a pomysłów sam mam od groma. Owe rzeczy można by dodać do nowej gry lub zrobić coś ala Altaron 2.0. bo dodawanie stopniowo takich rzeczy nie przyciągnie wielu graczy a jak już to po pewnym czasie (zanim by dodano drugi update) przestaną grać. Pic polega na tym, że Administratorzy raczej sami od nas nie napiszą "ej bo ty pisałeś/aś na forum o pomysłach i o tym, że jesteś grafikiem, we no mi pyknij tu nowe zbroje" więc może by tak samemu zacząć działać, tworzyć i się głowić. Jakby się kilkanaście osób za to zabrało i byłby plan co, kto, kiedy robi to myślę, że efekt zaskoczyłby nie jedną osobę. Z tego co pamiętam to Karmelia już robiła jakieś stworki czy coś i to było ładnie wykonane. Jak się ogarnie już prawie wszystko (tektsy NPC, ich wygląd, same misje, profesje, pomysły, rzecz jasna itemki, czy też nowe stwory itd. itp.) to Napisać do Adminów i przedstawić sprawę jasno jak to wygląda, potem tylko akceptacja i jazda z Altaronem.

Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić ;D
Grael jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem