Zobacz pojedynczy post
Stare 02-10-17, 08:06   #9
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Ja swoim 55+ magiem z tych profilowanych burstów (dopiero sprawdziłem, nawet nie wiedziałem, że tak można o.O) biję 30-80, a nie jak napisałeś po 100... Rozrzut jest znacznie większy niż w przypadku różdżki, a brak tarczy daje się we znaki..

Co do leczenia uważasz, że powinien być mniejszy? Widziałeś ile mag obrywa z łapy od durnego oficera czy mistrza wojny? Spływam od 2ch takich mobów na combo przy 55 lvlu.

Zwiadowcy i rycerze są w tyłu za magami tylko dlatego, że musieli skillować. Każdy stary gracz zdawał sobie sprawę że tak będzie i dlatego, żeby wybić się szybko w lvlu zrobili magów. Stąd topka w magach. Pomyśl jednak, że Ty zwiadem jak już się wyskillujesz to zostaje Ci czysty exp. My magami runy będziemy klepać do końca gry... A wiesz ile czasu zajmuje zrobienie multi bp gfb, który wystarcza na 4 refile? Chyba, że kogoś stać na ich kupowanie u npc w co wątpię po ostatnich nerfach ; /

Co do GFB proponuję, żeby mógł używać ich jedynie elementalista.. Jest to bowiem jego JEDYNY atut na dzień dzisiejszy...

Zamiast jęczeć zrób maga. Po którejś tam desce i tak wrócisz do swojego zwiada :)
Veliothe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem