Temat: Zapowiedź II
Zobacz pojedynczy post
Stare 18-04-14, 18:54   #42
Morderca
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Skąd: Podlaskie
Postów: 3
Domyślnie

Szanowny Catthonie, z całym szacunkiem do Twórców gry, Doradców i całej ekipy... Jestem tu od niedawna, Altaron przypadł mi do gustu ze względu na staż przerobionych rpg od dziecka, no i ze względu na dobry balans między wspomnianym, a tibią. Natomiast jednak kilka uwag, żebym nie wyszedł na malkontenta i "hejtera" - to tylko konkstruktywna opinia.

Mówiąc, że jeżeli ktoś lubi częściej grać sam to "unika się gier MMO RPG" mamy przed sobą zdanie równoważne takiemu: "ma być tak, a nie inaczej, dla wąskiej grupy, nie pasuje? to spier..." . Tak to widzę. Co śmieszne jak można tak uogólniać, na prawdę... trochę pokory. Znam masę graczy lubiących grywać często samodzielnie.

W Altaron jest wkładane dużo pracy i to widać, więc żeby nie było, że umniejszam pracy. Tylko nie mów, że ktoś kto lubi pograć sam, ma unikać gier MMO rpg, na prawdę to już nie śmieszne. Mogę grać sam, mogę grać w drużynie. Zależy od nastroju i wielu innych kwestii takich jak dostępność znajomych online. Ja na przykład pracuje i grywam czasem późnym wieczorem albo wczesnym rankiem zanim zbiorę się do pracy przed laptopem i nie zawsze mam rzeszę chętnych znajomych do gry. Nie mówiąc już nawet o sytuacji, że po prostu nie mam w tej chwili ochotę na radosną wspólną zabawę i dotykanie się ***** tylko na czyste granie i dużo ludzi tak właśnie też ma.

Chodzi chyba o to, żeby jakoś to wypośrodkować. Są pewne założenia no ale tracenie "klientów", ponieważ ja, jak również masa innych graczy płacących te drobne poprzez zawężanie pewnych kwestii jest moim zdaniem trochę nieracjonalne. Nie bierz tego do siebie, ja również lubię grać w drużynie, jednak zwróc uwagę na to, że są ludzie różni i tacy tez grają, a warto ich chyba pozyskać, prawda?

To tyle względem Twojej wypowiedzi.

Odnośnie zmian w grze nie wiem czy dobrze zrozumiałem, zniknie system czaszek? Rozumiem, że ma to polepszyć rozgrywkę na poziomie PvP, jednak teraz czaszki "powstrzymują" przed pk wprowdzając ryzyko tego, że ktoś zajmie się "pk" bez konsekwencji. Wprowadzenie takiej otwartej kwestii przy niewiele mniejszych stratach exp/skill spowoduje jakies załamanie nerwowe i wyczekiwanie czy zaraz nie będzie trzeba się siekać. W innych grach mmo rpg na których niewatpliwie chcecie sie pobieżnie wzorować lub też pożyczać i udoskonalać pomysly nie ma takich strat jak tutaj, dzięki temu tam to przechodzi, mieszanie tego jest dziwne. Być może źle to po prostu zrozumiałem, a być może zobaczymy jak wyjdzie w praniu.

Odnośnie reszty zmian, duzo ciekawych pomysłów, żeby tylko było to dopracowane i jakoś razem ze sobą współgrało, no ale pewnie o to zadbacie i zapowiada się w miarę ciekawie. Czy "zręczność", która będzie wpływać na częstotliwość obrażeń krytycznych dalej będzie skillowana w taki sposób? Myślę że o tym pomyśleliście, bo będzie mozna teraz łatwo zrobić ją wysoko. No i jak trenowana będzie siła?

Dajcie rąbek tajemnicy, żeby chciało się kontynuować status szlachecki i kupować z pewnością na dłuższe okresy czasu, nie martwiąc się, że być może niedługo już nie będzie tak warto.

Z calym szacunkiem dla Waszej pracy,
Pozdrawiam Bomber
Morderca jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem