Temat: [odrzucone] Statystyki i nie tylko.
Zobacz pojedynczy post
Stare 01-06-11, 06:57   #1
tharoo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do tharoo
Domyślnie Statystyki i nie tylko.

Witam brakuje mi tu bardzo paru rzeczy, a mianowicie "Statystyk", "Listy graczy zalogowanych" i "Systemu wojen" Chciał bym zobaczyć czasami jak moje skile lub poziom wygląda na tle innych graczy, którym jestem graczem pod względem doświadczenia, lub po prostu kto ma najwyższy poziom, skille itd. Co do drugiej opcji, ciekawy jestem ile graczy jest teraz zalogowanych, czy gra upada czy wręcz przeciwnie rozwija się. Kolejnym, fajnym dodatkiem było by gdyby był wprowadzony system wojen. Wojna która się już skończyła (Pomiędzy Securum a Planem B) była co najmniej beznadziejna i żałosna. 30 osób dostawało fraga za jedną osobę (Po zabiciu 2 osób każdy wracał do depozytu z tekstem nie ide zabijać bo będę miał czerwoną czaszkę). Każdy gracz, który włączył czaszkę od razu został zabijany, a jego kumple gildyjni nic nie robili tylko patrzyli się. Praktycznie zabijane zostały osoby, które posiadały czerwoną czaszkę lub biała. Tutaj nanosi się pytanie czy to jest wojna czy parodia jakaś. Sam grałem bardzo długo i dawno temu na Aurea i jak widzę teraz gdy 30 osób z wrogich gildi stoi na przeciwko siebie i tylko czeka aby ktoś włączył czaszkę jest dla mnie żałosne. Do tego wprowadzone mogły by zostać statystyki jak na przykład kto i ile posiada zabójstw w wojnie jaki jest obecny stan wojny. Zachęciło by to graczy do walczenia znacznie uatrakcyjniło by to rozgrywkę oraz słabsze klany mogły by pomiędzy sobą rozwiązywać problemy lub spięcia. Proszę o komentarz mam nadzieję, że zostaną te rzeczy wprowadzone, a jeżeli nie to proszę administrację o podanie przyczyn czego liczba graczy zalogowanych jest utajniona lub czego gra nie posiada statystyk jak inne gry tego typu.

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 26-11-11 o 14:25
tharoo jest nieaktywny