Zobacz pojedynczy post
Stare 26-01-19, 12:41   #4
Kierka250799
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 238
Domyślnie

Nie będę się wypowiadał zbytnio, bo na chwilę obecną nie gram i czekam na sezonowy, ale z tego co pamiętam i mi wiadomo, rekiny dalej się nie wyrespiają na low lvl.
Jeśli chodzi o TH, sakiewki pewnie nadal marne, więc albo zwiększyć ich ilość lub sakiewki, bo odkąd pamiętam to tam żeby wyjść w TH na + to musi zlecieć odkażacz albo dwa.

Górskie, z tego co widziałem, też żadnych poprawek co do nich nie ma. Więc loot i sakiewki marne.

Abitańskie Mistrze Wojny, z nich loot jest tak nikły, że jak biegałem na s-pvp, to wypadało z nich raz na 2-3 kółka i to był mosiężny hełm w postaci 3 sztuk :D To co dopiero na c-pvp :>

Profany - Dobrze Rahilux napisał, że zwiększyć czas respawnu i exp o 15%.

Chillery/Ymirsony - od dłuższego czasu poruszałem ten temat przy testowaniu, że to parodia. Nic z nich nie leci, a żeby spadło cokolwiek to musisz być w max ekipie i mieć bonus i to dopiero za 3+- kółkiem leciało coś typu ten Pogromca czy co to tam spadało.
Chillera, za dużo hp i ucieka chyba(?) i ogromny wave, więc albo zmienić jej dmg i dodać expa albo uciąć hp i dodać większą szanse na dropa + może jakiś nowy item w dropie.

Lodowe Wiwki - Zgadzam się z propozycją o tym, że uciekają - nie powinny. No i nic w nich nie leci tak naprawdę, wychodzi się chyba z tego co pamiętam z dawnych doświadczeń mniej więcej na 0, a exp można wykręcić nawet przyzwoity.

Upiory/Widma - Jak dla mnie mocno ssają tą manę. Widma, to tam jeszcze ciul, bo jak nawet manę Ci wciągnie to nie jest wstanie Cię zabić zabierając HP, ale taki Upiór to już dentka murowana, dla maga ofc.
__________________
Napisał Astero
dawać tym "dzbanom" ten sezonowy niech im przeniosą postacie będzie kogo bić przynajmniej -Ugi 2k19
Kierka250799 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem