Zobacz pojedynczy post
Stare 06-05-11, 12:01   #11
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał yago Zobacz post
Świetne są te pomysły tylko zastanawia mnie ten stragan.Z doświadczenia wiem ,że potrzeba będzie kupa miejsca by ewentualnie pomieścić tylu graczy z ofertami gdyż zacznie sie tworzenie tzw. postaci sklepikowych. Np. na L2 pełno tego było.:confused:
Przecież jeden gracz zajmuje jedną kratkę (SQM), a stworzenie, np. dwu piętrowego budynku, który służył by takim celom nie jest trudne. Poza tym, nie każdy będzie mógł z tego skorzystać, Targowisko było by dostępne tylko dla Szlachty, no i Targowisko było by płatne, bądź pobierało by jakiś procent ze sprzedanych produktów.

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
!.
Już kiedyś był pomysł, by zablokować lighthacka, niesyty ekipa powiedziała, że na dzień dzisiejszy nie wiedzą jak to zrobić, niemniej jednak gdyby weszło to w życie, Twoje propozycje dotyczące pór dnia są wg. mnie świetne.
2.
Tak.
3.
Kurcze no tak, ale żeby nie zepsuło klimatu proponowałbym coś w stylu księgi, w której wpisuje się klany biorące udział w wojnie, zanosi się ją do Komendanta Straży, a on daje nam klucze do wytyczonych rejonów, gdzie możemy bić się bez przeszkód. Myślę, że nie chciałby by po mieście też mu się mordowali.
4.
Nie... dzieciaki by tylko mówiły: "Ej ziomuś elo 600 pacz na muj profil ile ja to zabiłem ludkuf xP :***""
5.
Proponowałbym raczej przy trudniejszych zadaniach postawić jakieś znaki i na nich umieszczane były by nicki (w kolejności chronologicznej) kto wykonał zadanie.
6.
Generalnie pomysł w miarę dobry o ile jest to możliwe do wykonania (pamiętajmy, że ten silnik gry ma jakieś ograniczenia). Nie radziłbym jednak możliwość stawiania takich straganów byle gdzie, tylko w wytyczonych miejscach, targach, rynkach etc.
7.
Nie no fajne by to było, tylko nie wiem czy podczas wojny władze myślą dodatkowo nad wprowadzeniami walki między ludnością...
No i o takie wypowiedzi mi chodzi, zgadzam się z tobą w 100%. I cieszę się że ci się podobają moje pomysły ;)

Cytat:
Napisał Holdom Zobacz post
Moja propozycja dotycząca pvp, bezkarnego zabijania ludzi w mieście jest taka - postawić w mieście kilku(nastu) strażników, którzy w jakiś konkretny sposób działaliby widząc 'pk'. Zastanawiające jest też to, że w czasach wojny miasta nie broni praktycznie nikt, do miasta mogłyby wejść wrogie jednostki (chodzi mi o kwestie fabularne).
No widzisz, bardzo dobry pomysł. Ale jakbyś nie zauważył to w kliku miejscach na mapie, są obecne obozy żołnierzy, którzy bronili by miasta ;) Podoba mi się twój pomysł. Możliwości jest tysiąc, wystarczy tylko pomyśleć ;)

Ostatnio edytowane przez Tron ; 06-05-11 o 14:23
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem